Czech English German

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Posezónní slevy jsou tu! Ušetříš až -75%

V BIKERS CROWN právě začínají posezónní slevy a v širokém sortimentu zlevněného zboží si určitě vyberete. Prémiové značky motocyklového oblečení a příslušenství se slevou AŽ -75%. Navštiv e-shop Bikers Crown, klikni na záložku AKCE A VÝPRODEJE a vybírej z široké nabídky! Všechny výrobky z této sekce nejsou v žádném případě poškozeny, tato prodejní sekce plní účel „čištění skladů – doprodeje" výrobků, které jsou staršího data výroby. Nebo výrobků, kterých jsme pro Vás koupili více než jste požadovali. Prodejem tohoto zboží vám nabízíme kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny s plnou zárukou.

Omezený prodej našeho eshopu!

Vážení zákazníci, abychom vám v době předvánočního prodeje, který se nezadržitelně blíží, dokázali co nejrychleji dodat vámi požadované zboží, plánujeme od 15. do 31. října 2018 velkou inventuru centrálního skladu. Po dobu této inventury bude centrální sklad uzavřen, což znamená, že veškeré zboží, které si objednáte přes eshop a které se bude nacházet výhradně na centrálním skladu, vám bude vydáno až po skončení inventury. Jedná se ale o minimum zboží, 90% objednávek vám totiž vykryjeme a rozešleme z prodejen, takže nakupujte klidně dál a pokud na balíček spěcháte, hlídejte si skladovou zásobu, kterou uvádíme u všech položek na našem eshopu.  

Zpátky do garáže

Sychravé a chladné počasí pomalu, ale jistě nastupuje do ulic a tak je čas ustájit naše stroje zpět do garáže a trošku je připravit na letošní zimu. Každý "zazimovává" motorku po svém, ale na pár věcí byste neměli zapomínat. Někdo si s uložením svého dvoukolového miláčka moc hlavu neláme a motorku jen tak odstaví do garáže. To by se mu však nemuselo vyplatit. Jestli motorku na jaře nastartujete, totiž záleží zčásti i na tom, jak jste se o svůj stroj starali přes zimu.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax