Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Myslíte na životní prostředí?

  • Zveřejněno v Aktuality

Českou značku kevlarového (aramidového) motooblečení - Trilobite® Premium Aramid Fashion není mezi motorkáři nutné více představovat, neboť se již několik let řadí mezi nejžádanější značku motocyklového oblečení nejen v ČR, ale i v okolních státech Evropy. Každý rok přichází s novými inovacemi a inteligentnějšími materiály. Těm z vás, kteří "oblékají" Trilobite určitě neuniklo, že v jejich nabídce nechybí ani pravděpodobně první motocyklové jeans vyrobeny z recyklovaného denimu. A není náhodou, že tuto technologii použili u současně nejžádanějšího modelu motocyklových jeans Trilobite 661 Parado.

Recyklovaný model Parado je vyrobený z polyesteru, který je získán z pet lahví vylovených v oceánu. Značka Trilobite® si dala za cíl změnit konvenční způsob výroby motocyklového oblečení a být tak šetrnější k naší planetě. Tímto krokem se definitivně zařadila mezi světovou elitu a dá se očekávat, že i ostatní výrobci budou v tomto trendu pokračovat, neboť nápady vznikající z dílny Trilobite® bývají poslední roky opravdu revoluční. 

Jak správně pečovat o řetěz?

  • Zveřejněno v Aktuality

Jen málokterá součástka motocyklu má takový význam, jako řetěz, který zajišťuje přenos hnací síly od motoru ke kolu. Díky použití různých rozet a koleček, lze ještě výkon různě přizpůsobit vlastnostem motoru. Konstrukce řetězu ani jeho funkce není nijak zvlášť složitá, proto může kvalitní péči o řetěz zajistit uživatel motorky svépomocí ve vlastní garáži. 

Venkovní a vnitřní ochranné plachty na motorku XRC

  • Zveřejněno v Aktuality

Každá motorka by měla být při delší době stání zakryta prodyšnou ochrannou plachtou, která dokáže motocykl ochránit před nepříznivými vlivy okolí. Jsme velice rádi, že vám můžeme nabídnout kvalitní ochranné plachty na motorky a čtyřkolky od oblíbené české značky XRC. V naší nabídce najdete oděruvzdorné ochranné plachty pro vnitřní i venkovní použití. Nabízíme plachty pro všechny typy motocyklů! Od skútrů, pitbiků a motokrosových motorek až po velké těžkotonážní cruisery a cestovní motorky. Plachty jsou prodávány v luxusním balení a v několika barevných provedení, abychom vám ještě více zpříjemnili výběr. Vyberte si tu správnou plachtu pro Váš motocykl, určitě s ní budete spokojeni!

Akční slevy Bell jsou tu!

Světově proslulé helmy americké značky Bell, která je významným výrobcem a inovátorem v oblasti motocyklových helem. Je to prostě klasika s dlouholetou tradicí a špičkovým provedením. Ať se pohybujete v jakémkoliv motoristickém odvětví, tak všude narazíte na helmy Bell. Podívejte se na naši nabídku, všechny uvedené helmy máme skladem a vystavené na vybraných prodejnách, tak si je přijeďte prohlédnout. Jedná se skutečně o nádherné kousky!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it