Nezapomínejte zabezpečit svoji motorku

Pokud vlastníte motocykl, jehož cena převyšuje statisícové částky, vyplatí se investovat pár stovek i do jeho zabezpečení. Nikdo vám sice 100% neslíbí, že díky zámku o svoji motorku nepřijdete, ale můžete mít jistotu, že to zloději sakra ztížíte. V naší nabídce nabízíme prakticky všechny typy zámků na motorky od osvědčených výrobců LUMA a KOVIX, kterým sami věříme.

Kotoučové zámky

Na našem trhu existuje velké množství různých zabezpečovacích zámků a dalšího příslušenství. Hodně používaný je zámek na kotouč, který je poměrně skladný a cenově dostupný téměř pro každého. Bohužel ale není úplně jistým zabezpečením. Hodně se umisťuje na přední kotouč a může tak hrozit, že zloděj přední kolo nadzvedne a odtáhne motorku pryč. Nezabrání tomu ani zamknuté řízení. Proto, pokud použijte k zabezpečení motocyklu jenom tento zámek, dávejte ho na zadní kotouč vašeho motocyklu (pokud jej má). Kotoučový zámek je ideální volbou např. pro motosrazy nebo podobné hromadné akce.


kotoucove zamky

ZOBRAZIT NABÍDKU kotoučových zámků NA ESHOPU

 

Válečkové lankové zámky

Dalším typem zámku jsou tzv. válečkové nebo článkové zámky. Jejich velká výhoda spočívá především v upevnění třeba ke sloupu nebo možností připnutí přileb jezdce a spolujezdce.

ZOBRAZIT NABÍDKU válečkových zámků NA ESHOPU

 

Řetězové zámky

Řetězové zámky patří k nelepším zabezpečovacím produktům pro motocykly, čtyřkolky a další dopravní prostředky, proto jsou mezi motorkáři nejžádanější. Nevýhodou může být horší skladnost.

retezovezamky

ZOBRAZIT NABÍDKU řetězových zámků NA ESHOPU

 

Pokud používáte pouze jeden typ z výše uvedených zámků, vždy zajistěte nejříve zadní kolo, zabráníte tak nadzvednutí předního kola a následnému odvlečení motocyklu. Mechanické nebo elektronické zabezpečení motocyklu používejte i v garáži. Motorku nechávejte vždy na viditelném místě, vyhněte se temným uličkám a různým opuštěným koutům. Před odjezdem se vždy přesvědčte, že jste sundali všechny mechanické zámky z vašeho motocyklu a že je motocykl připraven k jízdě. V mnoha případech to potom končí poškozením kotoučové brzdy, nebo v horším případě ráfku kola.

Bikers Crown má skladem řadu špičkových zámků od značek LUMA nebo KOVIX. Najdete je na všech prodejnách Bikers Crown nebo na našem e-shopu.

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it