Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Nakupujte chytře: Výhodné sety s velkou slevou

Vyberte si na eshopu Bikers Crown z široké nabídky výhodných setů a ušetřete. Každý set se skládá minimálně ze dvou produktů a jeho cena je samozřejmě nižší než při koupi každého výrobku zvlášť. V současné době pro vás nabízíme zvýhodněné sety oblečení Nazran, Macna, Alpinestars nebo Trilobite. Sety jsou v kombinaci bunda + kalhoty nebo bunda + airbagové stystémy Tech-Air. Zvýhodněná setová nabídka se bude rozšiřovat. Sledujte náš eshop a nakupujte chytře, ušetříte až 30% ;-)

Náš tip: Špunty do uší ALPINE (vítěz v testu Motorrad)

  • Zveřejněno v Aktuality

Málokdo má reálnou představu, od jakých hodnot je hluk pro váš sluch vlastně nebezpečný, přitom ztráta nebo zhoršení sluchu je natolik závažná věc, která bývá částo podceňována. Mnozí z nás si neuvědomují, že zhoršení kvality sluchu je prakticky nenávratné a nevyléčitelné! Uvedeme pro představu hned pár čísel: například pouhých 15 minut strávených v rámusu o hladině 100 dB představuje pro sluch stejnou zátěž jako 8 hodin v prostředí o hladině hluku 85 dB, což je úroveň v dB, od které jsou zaměstnanci podle zákona POVINNI při práci používat ochranu sluchu, jako např. špunty do uší nebo sluchátka.

Stylové letní "volnočasovky" z naší nabídky

  • Zveřejněno v Aktuality

Vyberte si z široké nabídky PÁNSKÉHO, DÁMSKÉHO i DĚTSKÉHO volnočasového oblečení a doplňků. Kšiltovky, trička, mikiny, kraťasy, šaty, boty a další doplňky nejen do slunečných dnů najdeš na našem eshopu a vybraných prodejnách Bikers Crown. Níže malá ochutnávka... Kompletní nabídku volnočasového oblečení najdete na našem eshopu ZDE.

Princip chladící vesty MACNA

  • Zveřejněno v Aktuality

Holandská značka Macna je dlouholetým a osvědčeným výrobcem motooblečení, které je uznávané po celém světě. Ve svém sortimentu má i vychytané výrobky do horkých letních dnů, konkrétně mluvíme o funkční chladící vestě Macna Dry Cooling Evo. Chladící vesta Macna se stará o teplotní pohodu jezdce v těch nejparnějších dnech. Vyzkoušejte sami, opravdu to funguje!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it