csende

Novinka: Anglické helmy NITRO skladem

Další novinkou v naší nabídce jsou nové skořepiny anglického výrobce helem NITRO. I přesto, že značka NITRO je zařazena v našem sortimentu do oddělení těch "levnějších" helem určených převážně pro začínající nebo méně náročné motorkáře, dokáže překvapit i plně karbonovým modelem s nejlepší cenou na našem trhu. Úspěchy slaví značka Nitro také díky helmám se systémem PSI – vzduchem se dofukující lícnice vnitřní vystýlky helem. Modely Nitro obdržely často plný počet bodů v anglickém systému kontroly kvality a bezpečnosti SHARP. Pokud vyberete značku Nitro, koupíte za málo peněz kvalitní helmu, kterou doporučujeme pro začátečníky nebo pro občasné spolujezdce.

Všechny přilby NITRO splňují směrnice (homologaci) ECE 22.05 evropských komisí pro motocyklové ochranné přilby. Tyto novinky vyrobené z polykarbonátu se vyrábí tak, že umělá hmota - granulát je ohřívána a vysokým tlakem stříkána do formy, po ochlazení je výrobek pevný a hladký. Hledí a různé otvory ventilace již existují samotným odlitím. Jediná stopa lití vstřikem je podélný "stupeň" v místě, kde se obě poloviny licní formy setkají. Tento stupeň se jednoduše hladce vyleští. Závěrečné lakování chrání vnější skořepinu před ultrafialovým zářením.

Pro více informací o značce navštivte oficiální webové stránky výrobce helem Nitro na adrese: www.nitrorider.com


Nitro NRS-01 Pursuit DVS 18 shine wht/yell/red

Cena: 4.590,- Kč

Do eshopu


Nitro NRS-01 Pursuit DVS 22 shine wht/blk/gun

Cena: 4.590,- Kč

Do eshopu


Nitro N2000 VN Pioneer 06 blk/wht/red

Cena: 3.190,- Kč

Do eshopu


Nitro N2000 VN Pioneer 03 blk/yell/red

Cena: 3.190,- Kč

Do eshopu


Nitro F345 Uno DVS 02 satin black

Cena: 3.290,- Kč

Do eshopu

 

 

Kompletní nabídku helem NITRO najdete na našem eshopu ZDE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it