Novinka: Revoluční rukavice FIVE skladem

Rukavice jsou pro každého motorkáře naprostou nutnosí při každé jízdě. Na trhu najdete různé typy od nejrůznějších značek, ale pokud chcete opravdového specialistu, který se věnuje výhradně vývoji a následné výrobě rukavic na motorku, pak nenajdete žádného, až na jednoho! Řeč je o francouzském výrobci motorukavic FIVE, který si od prvního dne své existence zvolil jednoznačný cíl: stát se světovým leaderem ve výrobě motocyklových rukavic. Je nám velkou ctí, že si tento relativně mladý výrobce (13 let) vybral pro český trh jako výhradního dovozce Bikers Crown. 

Při každém pádu je ruka první část těla, kterou instiktivně nastavíte, abyste zmírnili, popř. zpomalili, průběh pádu. Proto musí mít vaše dlaně a klouby perfektní ochranu. Rukavice FIVE se vyznačují dokonalou kvalitou, technologickou náročností a luxusní designem. Každému z pěti prstů na ruce je při vývoji věnována extra pozornost (proto i název FIVE), aby byl zaručen dokonalý komfort a bezpečnost při následném využívání. Současný nejlepší model z nabídky - rukavice Five RFX Race s kevlarovými protektory na kloubech, který najdete i na našem eshopu, byl údajně vyvíjen 5 let. Výrobce se pyšní mizivou "poruchovostí" a během svého působení na trhu uvádí pouze 1% reklamace z celkového počtu prodaných rukavic.

Michele Pirro

Karel Abraham

V nabídce najdete levnější i dražší modely. Levnější ovšem neznamená horší kvalitu. Každé vyrobené rukavice musí projít přísnou technickou kontrolou před samotným vpuštěním na trh. Při vývoji pracují s vlastními originálními střihy, které zaručují nejlepší kompromis mezi bezpečím a pohodlím. Do rukavic implementují chrániče vlastní výroby, vybírají ty nejlepší materiály jako kozí či hovězí kůže a všechny rukavice splňují samozřejmě nejpřísnější normy certifikace. 

Nabídka rukavic FIVE je opravdu rozmanitá, v současné době v ní najdete cca 180 modelů rozdělených do 8 kategoríí: RACING, CUSTOM URBAN, STREET URBAN, MID SEASON, TOURING, WINTER, WOMAN a samozřejmě OFF ROAD. Svými produkty sponzorují známé jezdce MotoGP, včetně našeho Karla Abrahama. Známých jezdců, kteří využívají rukavice FIVE je ale podstatně více, od motokrosu a supermota až po silniční okruhy. Aktuální seznam sponzorovaných jezdců je k vidění ZDE

Při výběru rukavic vždy pamatujte na to, že rukavice musí sedět typu jízdy úplně stejně jako vašemu jízdnímu stylu, počasí, ve kterém je používáte, musí být pohodlné a v neposlední řadě musí poskytnout bezpečí pro vaše dlaně a prsty v případě nehody! Pokud zvolíte rukavice značky FIVE, můžete si být 100% jisti, že vaše dlaně a klouby jsou v maximálním možném bezpečí, které lze v současné době motocyklovým rukavícím poskytnout.  

Proč vybrat rukavice FIVE ?

Specialista pouze na moto rukavice • široká nabídka typů rukavic pro různé styly • nejvyšší možná kvalita • vlastní originální střihy pro zajištění dokonalého komfortu při nošení • mizivá poruchovost, pouze 1% reklamcí • 80% zákazníků, kteří si vyzkouší rukavice Five si je i přes vyšší cenu nakonec vyberou • luxusní nadčasový design • nejkvalitnější kozí a hovězí kůže • 13 let zkušeností s výrobou rukavic na motocykl • splňují certifikační normy CE

ZOBRAZIT RUKAVICE FIVE NA E-SHOPU

Bikers Crown je výhradním distributorem motocyklových rukavic FIVE do České republiky. Pravidelně se zúčastňujeme speciálních školení, abychom vám byli schopni pomoci s výběrem a zodpovědět všechny vaše dotazy. Na těchto speciálních školeních jsou vždy prezentovány a předváděny přednosti nabízených výrobků vyslanými specialisty z nejrůznějších zemí po celém světě.

 

Zaujaly vás rukavice značky FIVE? Máte zájem o více informací o jednotlivých typech? Neváhejte se obrátit na naše zaměstnance na prodejně. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy  nebo volejte každý všední den na zákaznickou linku 493 030 830.

 

Více informací o rukavicích FIVE najdete na oficiálních stránkách:
www.five-gloves.com

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it