csende

NOVINKA! Motocyklový přístřešek Armadillo

Dopřej své motorce komfort a čistotu s novým garážovými přístřeškem Bike-it Armadillo. Dopřej své motorce komfort a čistotu s novým garážovými přístřeškem Bike-it Armadillo.

Naprostá novinka v našem sortimentu dorazila na centrální sklad v pravý čas! Garážový přístřešek pro vaši motorku. Armadillo od anglické značky Bike-it je voděodolný textilní přístřešek určený pro motocykly a čtyřkolky. Pyšní se unikátním skládacím systémem s kvalitním kovovým rámem, který se velice snadno otevírá a zavírá. Motocykly uvnitř garáže nejsou v kontaktu s materiálem. Armadillo nabízí dvojitý zapezpečovací systém pomocí řetězového zámku (není součástí balení) a může být permanentně ukotvený k zemi či podlaze pomocí speciálních šroubů, které jsou součástí balení. Díky Armadillo garáži udržíte váš motocykl vždycky čistý a ochráníte ho před ostatními nežádoucími elementy.

Stručná charakteristika

- unikátní design
- udržuje motocykl čistý a chráněný
- voděodolný materiál 600D
- robustní kovový rám
- uložení motocyklu bez styku se stěnami
- může být trvale upevněn k zemi či podlaze (v ceně ukotvovací šrouby)
- snadná montáž

Rozměry: 270 x 105 x 155 cm (D x Š x V)
 

 

Garážový přístřešek Bike-it Armadillo můžete zkoupit na našem eshopu nebo prodejnách Bikers Crown za jedinečnou cenu 5.890 Kč !

 

Do eshopu

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax