Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Bikers Crown - vítěz Heureka SHOP ROKU 2020

  • Zveřejněno v Aktuality

Bikers Crown slaví! Díky vaší podpoře a lásce k motocyklům jsme vyhráli ve dvanáctém ročníku soutěže Shop roku první cenu v kategorii Cena popularity a stali se rovněž finalistou v kategorii Cena kvality. Chceme poděkovat především Vám, našim fanouškům a zákazníkům, díky kterým se můžeme stále zlepšovat a dělat to, co opravdu milujeme. Děkujeme za Vaši podporu !!!

Jak vybrat správnou velikost motocyklových jeans

  • Zveřejněno v Aktuality

Pokud jste si oblíbili nákupy na internetu a přeplněné obchody nejsou nic pro vás, poradíme vám, jak si pohodlně koupíte kalhoty i online. Mnoho lidí nesnáší zkoušení v kabince, na nákupy nemá v týdnu čas a víkendy nechce trávit v nákupních centrech. Máme pro vás návod, jak na to. 

Buďte na silnici opravdu vidět

  • Zveřejněno v Aktuality

Jízda na motorce dokáže být tím nejkrásnějším, co můžete zažít. Řídítka vám zprostředkují pocit skutečné samostatnosti a svobody. Mnohdy ale stačí okamžik, maličkost a všechno se může pokazit...

Náš tip: Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air 5

  • Zveřejněno v Aktuality

Elektronicky řízená airbagová vesta Alpinestars Tech-Air 5 představuje autonomní systém, který je kompatibilní s jakoukoliv motocyklovou bundou za účelem dosažení maximální ochrany horní části vašeho těla. Všichni naši prodejci jsou připraveni vám pomoci s výběrem vhodné velikosti, s aktivací vesty, instalací aplikace Tech-Air® App do vašich smartphonů a s registrací do systému Alpinestars pro vaši servisní historii, kterou v případě potřeby zajistíme. Bikers Crown vám nabízí i certifikovaný odborný servis airbagů Tech-Air® všech úrovní.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it