Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

První část motokrosové kolekce FOX 2021 naskladněna

Naskladnili jsme první novinky z nejnovější kolekce motokrosového a volnočasového oblečení značky FOX RACING. Tato americká firma vyrábějící oblečení a doplňky je pojem a zná jej dnes takřka celý svět. Značka FOX je bezesporu nejznámější a nejprodávanější značkou v oblasti motokrosu dnešní doby. Skrze sponzoring a úzké spolupráci s nejlepšími jezdci motokrosu jako je Tim Gajser, Ken Roczen, Chad Reed, Ryan Dungey nebo Ricky Carmichael vytvořila společnost Fox závodní oblečení, které nabízí maximální ochranu bez omezení vašeho pohybu. Během svého více než 30 letého působení se stala jednou z nejprogresivnějších značek ve volnočasovém oblečení pro mladé. Na klasické logo Fox, znázorňující hlavu lišky, tak můžete narazit úplně po celém světě.

Zpátky do garáže...

  • Zveřejněno v Aktuality

Sychravé a chladné počasí pomalu nastupuje do ulic, proto se blíží doba ustájení našich strojů do garáží a bude nutné je trošičku připravit na letošní zimu. Každý "zazimovává" motorku po svém, ale na pár věcí byste neměli zapomínat. Někdo si moc s uložením motorky hlavu neláme a jen tak ji odstaví do garáže. To by se mu však nemuselo vyplatit. Jestli motorku na jaře nastartujete totiž záleží z části i na tom, jak jste se o ni starali přes zimu.

Motokrosová kolekce ALPINESTARS 2021 skladem!

Oblíbená italská značka Alpinestars přichází s novou motokrosovou kolekcí pro příští rok a my vám jako jedni z prvních můžeme nabídnout vybrané modely nových motokrosových helem, dresů, kalhot, rukavic nebo bot i na našem trhu. Značka Alpinestars je právem označována jako světová jednička v profesionálním závodním oblečení pro motosport. Přední jezdci z MotoGP, MXGP a dalších světových soutěží oblékají produkty tohoto italského výrobce s tradicí od roku 1963, a to nejen pro výbornou kvalitu, ale i maximální komfort a ochranu. Přesvědčte se o kvalitě Alpinestars na vlastní kůži, určitě budete spokojeni!

Velké posezónní slevy, ušetříš až -75%

  • Zveřejněno v Aktuality

Z posezónních slev zlevněného zboží si určitě vybere každý. Prémiové značky motocyklového oblečení a příslušenství se slevou AŽ -75% jistě stojí za pozoronost. Navštiv e-shop Bikers Crown, klikni na záložku AKCE A VÝPRODEJE a vybírej z široké nabídky zlevněného zboží. Všechny výrobky z této sekce nejsou v žádném případě poškozeny, tato prodejní sekce plní účel „čištění skladů – doprodeje" výrobků, které jsou staršího data výroby. Nebo výrobků, kterých jsme pro vás koupili víc než jste požadovali. Prodejem tohoto zboží vám nabízíme kvalitní výrobky za bezkonkurenční ceny a samozřejmě s plnou zárukou, tak jen do toho!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it