Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Novinka: Motokrosové a volnočasové oblečení FOX z kolekce 2022

Naskladnili jsme první část nádherných kousků z nejnovější kolekce motokrosového a volnočasového oblečení značky FOX RACING. Tato americká firma vyrábějící oblečení a doplňky je pojem a zná jej dnes takřka celý svět. Značka FOX je bezesporu nejznámější a nejprodávanější značkou v oblasti motokrosu dnešní doby. Skrze sponzoring a úzké spolupráci s nejlepšími jezdci motokrosu jako je např. Tim Gajser nebo Ken Roczen, vytvořila společnost FOX závodní oblečení, které nabízí maximální ochranu bez omezení pohybu. Během svého více než 30 letého působení se stala jednou z nejprogresivnějších značek ve volnočasovém oblečení pro mladé. Na klasické logo FOX, znázorňující hlavu lišky, tak můžete narazit úplně po celém světě...

Nové barevné varianty modelu NEXX SX.100 R skladem

Oblíbená série modelu NEXX SX.100 byla upgradována a rozšířena o „R“, které znamená zbrusu nový design tvaru skořepiny velice úspěšného modelu integrálních helem SX.100. Model R má oproti svému staršímu předchůdci zdokonalený aerodynamický tvar helmy, který optimalizuje stabilitu a zvukovou izolaci při vysokých rychlostech. Nový model SX.100 R přebírá všechny vlastnosti od SX.100 a je rovněž vybaven přípravou pro X-COM. V nabídce máme hned 6 nových barevných variant.

Rozdáváme poukazy na moto výbavu za 1.000.000,- Kč

  • Zveřejněno v Aktuality

Abychom vám ještě více zpříjemnili nákup vánočních dárků v Bikers Crown, rozhodli jsme se obdarovat vás za vaši přízeň také. Ke každému nákupu nad 1.999 Kč vám přidáme zcela zdarma i dárkový poukaz v hodnotě až 3.000 Kč, který můžete použít na další nákup libovolného zboží z naší nabídky. Tento poukaz může být i skvělým vánočním dárkem. Poukazy rozdáváme až do výše 1 milionu korun a získáte je i za nákup již zlevněného zboží!

Žhavé novinky rukavic FIVE naskladněny

Rukavice jsou pro každého motorkáře naprostou nutnosí při každé jízdě. Na trhu najdete různé typy od nejrůznějších značek, ale pokud chcete opravdového specialistu, který se věnuje výhradně vývoji a následné výrobě rukavic na motorku, pak nenajdete žádného, až na jednoho! Řeč je o francouzském výrobci motorukavic FIVE, který si od prvního dne své existence zvolil jednoznačný cíl: stát se světovým leaderem ve výrobě motocyklových rukavic. Je nám velkou ctí, že si tento relativně mladý výrobce vybral pro český trh jako výhradního dovozce Bikers Crown, díky čemuž vám můžeme nabídnout novinky 2022 už nyní!  

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it