Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Novinky helem NEXX skladem

Jsme rádi, že jako výhradní dovozci portugalské značky NEXX do ČR vám i pro letošek můžeme nabídnout novinky tohoto světoznámého výrobce helem. V celé naší nabídce helem Nexx najdete přes 80 skvělých skořepin! Tato značka helem se řadí na světovém trhu mezi ty nelepší, a to nejen díky neotřelému originálnímu designu a vysoké kvalitě zpracování. Prohlédněte si nové modely, stojí opravdu za to!

Zateplené rukavice na motokros, enduro či freeride

  • Zveřejněno v Aktuality

Pokud patříte mezi motokrosové nadšence, kteří nechtějí v zimních měsících vyjít ze cviku a tvrdě se připravují na další sezónu nebo se jen jezdíte vyblbnout v tomto chladném počasí po kopcích a lesích, nesmí ve Vaší výbavě chybět kvalitní teplé rukavice na motorku. Zateplené rukavice na motorku či čtyřkolku nabízejí vysoký komfort pohodlí. Pro sezónu 2021 nabízí FOX nové zateplené rukavice určené do chladných podmínek. Termo rukavice Legion s izolační pěnou na vrchní straně jsou ideální rukavice pro jízdu v těchto měsících. Nechybí zde ani silikonový potisk prstů pro lepší kontrolu páček. Díky těmto rukavicím budete mít ruce v teple a suchu za každého počasí.

Nové algoritmy RACE a STREET v airbagové vestě Tech-Air 5

  • Zveřejněno v Aktuality

Italský výrobce elektronicky řízených airbagů pro motorkáře vypustil do světa nové informace týkající se airbagové vesty Tech-Air 5. V únoru 2021 dojde k zásadní proměně vyhodnocujících algoritmů. Doposud měli majitelé vesty možnost využívat airbagovou vestu pouze v režimu STREET, byla tedy určena výhradně do běžného silničního provozu nebo na cestovaní. Nyní ale, po téměř ročním sběru dat tisíců uživatelů z celého světa, nabídne i nový RACINGOVÝ mód. To v praxi bude znamenat, že vestu budete moci používat i na závodní okruh. Nová aktualizace tedy především nabídne nové varianty nastavení RACE a STREET.

Vysoce účinné čistící přípravky ACF-50, Corrosion block a Unpass naskladněny

Novinkou v našem nabízeném sortimentu jsou vysoce účinné čistící, leštící a ochranné prostředky na motorku od značek AF-50, Corrosion block a Unpass. Tyto přípravky byly vyvinuty v laboratořích za účelem použití v leteckém či námořním průmyslu. Tyto účinné přípravky pronikají do těch nejmenších mikrospojů, ze kterých vytěsňují vlhkost a špínu a na povrchu vytváří ochranný film. Přípravky získaly řadu ocenění i certifikát amerického vojenského letectví MIL-SPEC 81309 typ II a III. Vyzkoušejte je na svoji motorku, jsme si jisti, že budete s výsledky více než spokojeni!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it