Logo
Vytisknout tuto stránku

Sháníte kombinézu na motorku?

Sháníte kombinézu na motorku?

Pokud patříte mezi okruhové jezdce nebo vyznavače rychlé sportovní jízdy, tak vám kožené kombinézy nemůžou být cizí. Nabídka jednodílných nebo dvoudílných kožených kombinéz je na našem trhu poměrně široká, ale jejich kvalita je více než různorodá, proto při výběru nové kombinézy nehleďte jen na cenu a vzhled, protože v kombinéze se musíte cítit především pohodlně a bezpečně! Kvalitní kombinéza na motorku musí být ušitá z prvotřídní kůže za použití dvojtých a trojitých švů s mnoha bezpečnostními prvky a chrániči. Při správně zvolené velikosti celkem přesně kopírují vaši postavu, což sice trochu omezuje ve volném pohybu, ale všechny pohyby potřebné pro jízdu na motorce můžete provádět bez větší námahy i díky strečovým prvkům. Další výhodou jsou určitě dobré aerodynamické vlastnosti přiléhavého koženého oděvu a hned vedle vysoký faktor bezpečnosti v případě pádu. Kožené kombinézy nabízejí vysokou odolnost proti prodření a díky upjatému střihu také dobře fixují chrániče na svém místě. 

V naší nabídce najdete prvotřídní kožené kombinézy od prověřených značek Alpinestars, Macna, XRC nebo Spyke. Nabízíme jednodílné i dvoudílné, pánské i dámské, stačí si jen vyzkoušet a vybrat tu pravou přímo pro Vás!


Alpinestars Atem

Původní cena: 28.990 Kč

Nová cena: 22.990 Kč

Do eshopu


Alpinestars Missile

24.190 Kč

Do eshopu


Alpinestars 2017 Challenger

18.490 Kč

Do eshopu


Alpinestars 2017 Motegi

21.290 Kč

Do eshopu


Macna Hyper

16.990 Kč

Do eshopu


Macna Hyper

16.990 Kč

Do eshopu


XRC Clutch

8.895 Kč

Do eshopu


XRC Clutch

8.895 Kč

Do eshopu


Macna Hyper 2pc

16.790 Kč

Do eshopu


Alpinestars 2017 Stella Motegi

Původní cena: 21.290 Kč

Nová cena: 16.290 Kč

Do eshopu

Při výběru kombinézy opravdu nespěchejte. Pokud máte jakékoliv dotazy, poraďte se s personálem našich prodejen a ujistěte se, že vybraná kombinéza vám vyhovuje ve všech směrech. Projeďte se v ní klidně před prodejnou, ať vyzkoušíte pohodlí přímo za jízdy. Rádi vám s výběrem poradíme. Neváhejte nám napsat, zavolat nebo za námi přijeďte na prodejny.

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 493 030 830, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

© 2000 - 2017 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved