csende

Zpátky do garáže

Sychravé a chladné počasí pomalu, ale jistě nastupuje do ulic a tak je čas ustájit naše stroje zpět do garáže a trošku je připravit na letošní zimu. Každý "zazimovává" motorku po svém, ale na pár věcí byste neměli zapomínat. Někdo si s uložením svého dvoukolového miláčka moc hlavu neláme a motorku jen tak odstaví do garáže. To by se mu však nemuselo vyplatit. Jestli motorku na jaře nastartujete, totiž záleží zčásti i na tom, jak jste se o svůj stroj starali přes zimu.

Vyčištění motocyklu před zimou 

Nejlépe je začít kompletním mytím. Pokud motorku budete ukládat k zimnímu spánku, je vhodné ji řádně očistit a ošetřit konzervačním prostředkem včetně chromových částí, rozleštění laku speciální leštičkou a ošetření kožených částí.

Muc-Off Bike Essentials Cleaning Kit

Čisticí kit

Praktická sada pro základní mytí a konzervaci v dárkovém balení. Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner - jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má „Nanotech složení“ neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je carbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný. Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý. Muc-Off Bike Spray poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a jeho užití je dokonalé po mytí, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové koroze.

Sada obsahuje: Nanotech Bike Cleaner, Bike Spray 300ml s mechanickým rozprašovačem, Wheel&Component Brush, mikrobuněčnou houbu, skladovací kufřík

Cena: 985,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Bike cleaner 1 litr

Vysoce účinný čistič

Čistící prostředek na všechny části motocyklu schopný proniknout špínou za současné ochrany jeho povrchu; přípravek zásaditého charakteru; zcela biologicky odbouratelný s příslušným ekologickým certifikátem; složení obsahujícího "Nano Technologii"; bezpečně použitelný na karbonová vlákna, lakované povrchy, eloxované části, chrom, plasty, gumu, titan atd.; vynikající na biologické nečistoty, např. hmyz

Cena: 330,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Miracle Shine Polish 500ml

Leštěnka pro zajištění vysokého a dlouhotrvajícího lesku

Obsahuje Fluoro Polymer technology zajišťující ještě hlubší ochranu; bezpečně aplikovatelný na lak kov, plast, chrom i carbon; obsahuje 3 různé druhy vosků vytvářejících ochrannou vrstvu prodlužující životnost chráněných povrchů; olejové složky zajišťují další hloubku lesku, zatímco naše jemná leštící složka pomáhá odstranit mikroskopická poškození či kazy; složení produktu zajišťuje snadnou aplikaci; odstraňuje zbytky nečistot a nezanechává na povrchu křídové zbytky. Vysoce kvalitní leštěnka složená ze tří druhů vosků (včetně karnaubového) a mnoha dalších vysoce ušlechtilých přísad, včetně fluoropolymerů. Fluoro Polymerová Technologie je tou chytrou částí leštěnky, pro její úžasnou schopnost odpuzovat vodu a atmosférické nečistoty. Proto veškeré ošetřené partie stroje vždy zůstanou čistější a snáze omyvatelné než ty bez ošetření.

Cena: 580,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Careline Cleaner Polish 750 ml

Perfektní univerzální čistící sprej

Může být použít na jakýkoliv povrch (hliník,kov,plasty,sklo,carbon atd.); čistí mastné skvrny a hrubé nečistoty, zalešťuje mikro trhlinky; po vyčištění zanechává jedinečný lesk díky ochrannému filmu, který odpuzuje vodu

Cena: 510,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off 3 Brush set Motorcycles

Set 3 kartáčů

3 Brush Set Motorcycle je sada kartáčů určená k čištění rámů a všech jednotlivých částí motocyklu, včetně těch s choulostivým povrchem. Umožňuje odstranění špíny i z těžko dostupných místObsah sady: 1x Claw Brush; 1x Detailing Brush; 1x Soft Washing Brush

Cena: 660,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Microfibre Polishing Cloth

Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna velikosti 40x40cm

Muc-Off vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna velikosti M vyniká technologií roztřepeného vlákna, která masivně zvyšuje schopnost absorpce tekutin a eliminuje šmouhy a skvrny při leštění. Špínu rozloží do miniaturních částeček a zachytí ji do vlákna. Výsledek? Povrch je perfektně čistý s hlubokým leskem, který musíte vidět, aby jste uvěřili! Ideální pro použití po umytí. Funguje jako zaručeně rychlé vysoušedlo a pro leštění pomocí Muc Off Miracle Shine!

Cena: 290,- Kč

 

Do eshopu

 

Bike-Lift spray indianapolis 400 ml

Waterproof impregnace nejen na textilní brašny

Složení tohoto spreje odpuzuje vodu ze všech povrchů. Impregnací tímto sprejem prodlužujete životnost a funkčnost výrobků. Ideální pro veškeré textilní bundy, kalhoty, rukavice, brašny atd.

Původní cena: 350,- Kč

Cena: 199,- Kč

 

Do eshopu

 

Rapide Leathercream-greasse černý 150 ml

Ošetřující prostředek na kůži

Leathercream-greasse je vysoce kvalitní přípravek pro pravidelnou péči o kožené výrobky. Vsaje se do pórů kůže a udržuje ji pružnou. Chrání a ošetřuje kůži a může se použít na kožené tašky, bundy, moto kombinézy, kožený nábytek, sedla, uzdy, atd. Pravidelným používáním tohoto krému bude kůže pružná, voděodolná, chráněná před nečistotami a prodlouží se výrazně její životnost.

Cena: 178,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Brake Cleaner spray 750 ml

Čistící sprej brzd

Sprej určený pro odmašťování a čištění brzdových kotoučů a třmenů. Výhody:Extra účinné odmašťovadlo: velmi těkavá látka. Na částech nezanechává žádné stopy;neničí spoje. Brake Cleaner může být použit i na špatně přístupná místa, která chcete vyčistit.

Cena: 450,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Spray Cable 400 ml

Sprej na údržbu kabelů

Sprej vyvinut na bázi minerálních olejů a je speciálně doporučený pro údržbu kabelů. Jeho vliv usnadňuje chod lanka a zvyšuje životnost. Je také doporučený pro údržbu lanka plynu, brzdových lanek, náhonu tachometru atd. Pokyny k použití:Před použitím řádně protřepejte.Před aplikací vyzkoušejte na kousku plochy, kterou budete čistit.

Původní cena: 350,- Kč

Nová cena: 210,- Kč

Do eshopu

 

 

Co baterie?

Kapitola sama pro sebe je akumulátor. Baterky totiž nemají rády, když jsou dlouho bez dobíjecího proudu. Proto akumulátor vyndejte a minimálně dvakrát přes zimu dobijte. Pro gelové akumulátory je ideální takzvaná inteligentní nabíječka, která sama vyhodnotí, kdy a jak akumulátor nabít.

Akumulátory SHIDO

Revoluční lithiové akumulátory

Velmi nízká hmotnost - zhruba třetinová oproti olověným akumulátorům; až 4x vyšší startovací proud ve srovnání s olověnými bateriemi; neuvěřitelně rychlé nabíjení - nabití na 90% během pouhých 6 minut; mimořádně dlouhá životnost - více než 2000 nabíjecích cyklů (olověný akumulátor cca 300 cyklů); extrémně nízké samovybíjení; nevadí jí krátké jízdy ani enduro výlety s mnohonásobným startováním; vysoká konstrukční odolnost proti vibracím; možnost uložení v libovolné poloze; nevyžadují prakticky žádnou údržbu; stejné nebo menší rozměry než dosavadní motocyklové baterie; lze dobíjet jakoukoliv moderní nabíječkou; vysoká bezpečnost - baterie jsou nevýbušné a nehořlavé; mimořádně šetrné k životnímu prostředí, protože neobsahují žádné těžké kovy ani žádnou kyselinu.

Cena: od 2.650,- Kč

 

Do eshopu

 

Akumulátory EASYBAT

Vysoce kvalitní akumulátory za skvělou cenu

Nejběžnější typy velice kvalitních baterií za super cenu. Výrobky jsou dobře známé na národním trhu pod značkou Unibat, která slavila velký úspěch spoluprací s velkými a prestižními značkami v roce 2005, odkdy jsou jejich baterie instalovány v základním vybavení na BENELLI, BETA, MOTO MORINI, HM bikes, MALAGUTI a DUCATI.

Cena: od 690,- Kč

 

Do eshopu

 

Akumulátory NITRO

Vysoce kvalitní akumulátory za skvělou cenu

V nabídce najdete 22 nejběžnějších typů na vaše motorky; nejvyšší standard kvality; vyrobeno dle norem JIS; vyrobeno největším japonským výrobcem baterií; méně než 0,5 % závad

Cena: od 495,- Kč

 

Do eshopu

 

BC Battery BC K900 EVO

Inovativní nabíječka baterií

Nabíječka BC K900 EVO je nejen ideální pro oživení, nabití a údržbu všech baterií motocyklů, skútrů a ATV, ale může být také použita pro údržbu baterií do aut. Je vytvořena k tomu, aby mohla být vždy připojena k baterii bez rizika nebo nutnosti odpojit baterii z vozidla, a to i po několik měsíců, kdy není motorka nebo auto využívané.

Cena: 2.100,- Kč

 

Do eshopu

 

BC Battery BC SMART 5000

Inovativní nabíječka baterií

Nabíječka BC Smart 5000 je ideální pro údržbu všech 12V baterií s možností výběru čtyř módů: dva specifické nabíjecí programy pro auto (CAR) a motocyklové (BIKE) baterie, program navržený pro Start&Stop baterie a Power Supply program pro výměnu baterie. Je ideální pro oživení, nabití, desulfaci, údržbu a analýzu všech 12V baterií. Nabíječka může být ponechána připojena k baterii bez rizika nebo nutnosti odpojení baterie z vozidla.

Cena: 1.600,- Kč

 

Do eshopu

 

  

 

Nezapomeňte také na řetěz

Mastnota se běžným mycím prostředkem umýt nedá. Musíme tedy použít speciální sprej, který nečistoty tohoto typu rozpustí a přitom nenaruší gumové okroužky, které dnes řetězy těsní.

Ipone Pack Road chain care

Sada na údržbu řetězu pro silniční motorky

Zvýhodněná kompletní sada na údržbu řetězu. Obsahem: 1x Spray X-tremChain Road 750ml, 1x Spray Chain Cleaner 750ml, ZDARMA kartáček na čistění řetězu.

Cena: 1.090,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Pack Off-Road chain care

Sada na údržbu řetězu pro terénní motorky

Zvýhodněná kompletní sada na údržbu řetězu. Obsahem: 1x Spray X-tremChain Road 750ml, 1x Spray Chain Cleaner 750ml, ZDARMA kartáček na čistění řetězu.

Cena: 1.090,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Chain Clean 750ml

Účinný přípravek na čištění řetězu

Odstraňte olej a mazivo a rozpusťte špínu s použitím kartáče a našeho výrobku; Chain Clean obnoví ohebnost řetězu bez poškození těsnících kroužků; testováno jak na O-kroužky, tak i na X-kroužky.

Cena: 530,- Kč

 

Do eshopu

 

Muc-Off Chain Cleaner 400 ml

univerzální čistič řetězu

Plně biologicky odbouratelný; vodou rozpustný; bezpečný při použití na carbon; proniká špínou rychle a účinně; odstraňuje i tu nejtužší špínu včetně voděodolných maziv a olejů zanechávajících voskovou vrstvu; odstraňuje oleje, maziva, mazut a zanechává řetěz absolutně čistý; použitelný na všechny řetězy včetně všech typů s gumovými těsnícími kroužky.

Muc-Off High Performance Chain Cleaner byl speciálně vyvinut pro účely rychlého odstranění hrubé špíny a olejů nejenom z řetězu motocyklů, ale je použitelný i pro všechny druhy dosud existujících hnacích řetězů. Unikátní biologicky odbouratelná složka a vylepšené složení čističe bezpečně odstraňuje olej, vazelínu či hrubou špínu a zanechává řetěz bez nečistot. Obsahuje nejmodernější rozpouštědla, která si bez problémů poradí s opravdu velkými nánosy nečistot, maziva a jejich směsmi

Cena: 345,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Plachta na motorku

Motorku je dobré přikrýt na zimu speciální prodyšnou plachtou kvůli ochraně před prachem. Určitě nepoužívejte igelit!

Garage 11105 M plachta BC

Plachta na moto rozměr: 203 x 89 x 120 cm

Plachta na venkovní i vnitřní využití; vhodná při nepřízni počasí; masivní dvojité prošití pro maximální sílu a odolnost; odolné elastické lemy vpředu a vzadu zajišťující bezpečné umístění na motocykl; 100% polyester; taška na plachtu přiložena; odolná vůči plísním a hnilobám

Cena: 290,- Kč

 

Do eshopu

 

Garage 12101 L plachta BC

Plachta na moto rozměr: 228 x 99 x 124 cm

Plachta na venkovní i vnitřní využití; vhodná při nepřízni počasí; masivní dvojité prošití pro maximální sílu a odolnost; odolné elastické lemy vpředu a vzadu zajišťující bezpečné umístění na motocykl; 100% polyester; taška na plachtu přiložena; odolná vůči plísním a hnilobám. Barevné provedení - maskáč

Cena: 450,- Kč

 

Do eshopu

 

Garage 11105 XL plachta BC

Plachta na moto o rozměru 246 x 104 x 127 cm

Plachta na venkovní i vnitřní využití; vhodná při nepřízni počasí; masivní dvojité prošití pro maximální sílu a odolnost; odolné elastické lemy vpředu a vzadu zajišťující bezpečné umístění na motocykl; 100% polyester; taška na plachtu přiložena; odolná vůči plísním a hnilobám

Cena: 300,- Kč

 

Do eshopu

 

Garage 11105 2XL plachta BC

Plachta na moto o rozměru 260 x 150 x 120 cm

Plachta na venkovní i vnitřní využití; vhodná při nepřízni počasí; masivní dvojité prošití pro maximální sílu a odolnost; odolné elastické lemy vpředu a vzadu zajišťující bezpečné umístění na motocykl; 100% polyester; taška na plachtu přiložena; odolná vůči plísním a hnilobám

Cena: 350,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Měnit olej na podzim nebo až na jaře před sezónou?

Kdy měnit motorový olej je mezi motorkáři oblíbené každopodzimní dilema. Část zastává názor měnit olej až na jaře z obavy nenechávat nový olej tři – čtyři měsíce napospas vzdušné vlhkosti, stárnutí a mrazu, druhá část motorkářů zase mění olej zásadně na podzim, protože nechtějí, aby vnitřní části motoru byly zbytečně vystavené působení kyselých zbytků, různých úsad a nečistot obsažených v použitém motorovém oleji. Ať už jste zastánce první nebo druhé skupiny, naše nabídka motorových olejů je velice široká.

Ipone 10.4 4T 10W40 1l

Olej pro 4taktní motory

Jde o polosyntetický olej vyrobený pro všechny typy motorek. Má dobrou tekutost dokonce i při nízkých teplotách. Snižuje opotřebení při studených startech. Olej nízké těkavosti. Ve vysokých teplotách snižuje spotřebu oleje. Je úsporným a perfektním řešením pro pravidelné použití u klasických motorek. Standard: API SG

Cena: 250,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Full Power Katana 4T 10W50

olej pro 4taktní motory

Nejlepší z řady 100% synterických čtyřtaktních olejů; určený pro velké závodní motorky; složení tohoto oleje Vám zajistí optimální ochranu proti opotřebení a perfektní mazání celé převodovky; stupeň viskozity 10W50 pokrývá celý rozsah teplot; vyrobeno za přispění nejvyspělejších technologií; standard: API SC - CCMCG-5

Cena: 390,- Kč

 

Do eshopu

 

Motul 5100 10W40 Ester 4T

Syntetický olej pro čtyřtaktní motocykly

Motul 5100 Ester řada syntetických olejů pro všechny čtyřtaktní motocykly se společnou olejovou náplní pro motor, převodovku a spojku. Vlastnosti: Syntetický olej pro čtyřtaktní motory moderních motocyklů, doporučovaný většinou výrobců. Díky esterové aditivaci a přísadám pro společnou převodovku a spojku v olejové lázni jde o o optimální řešení pro většinu současných výkonných motocyklů, u kterých výrobce předepisuje tuto viskozitu. Je přizpůsobený pro hydraulické ventily.

Cena: 219,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Katana off road 10W50

100% syntetický olej pro 4T motokrosové motory

Olej speciálně vyvinutý pro motokrosové čtyřtaktní motory závodních strojů. Na vývoji tohoto oleje se podílely motokrosové závodní týmy. Díky optimálnímu složení si tento udržuje svou viskozitu po dlouhý čas a poskytuje tak motoru ochranu po delší dobu.

Cena: 390,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone ATV 4000 10W40

Olej pro ATV

Má speciální složení pro KYMCO, SYM, čínské a taiwanské typy ATV. Jedná se o polosyntetický olej, který má speciální složení pro 4taktní motory čtyřkolek ATV (quad). Toto exkluzivní složení a extrémní působení tlaku dovoluje dokonalé mazání motorů, převodovky a spojky. Standard: API SG

Cena: 290,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Katana Scoot 4T 5W40

Olej pro skútry se čtyřtaktním motorem

Nejvyšší řada 100% syntetického oleje pro skútry se vzduchovým nebo kapalným chlazením 4 taktních motorů do 400 cc. Stupeň viskozity uspokojí nejnovější rozvoj výrobní technologie. Standard: API SG - JASO MA

Cena: 350,- Kč

 

Do eshopu

 

Ipone Stroke 2 racing 2T

100% syntetický olej pro 2- taktní motory

Stroke 2R je 100% syntetický olej speciálně vyvinutý pro 2- taktní motory, motocross, enduro a závodní motocykly, které potřebují olej do benzínu. Má exkluzivní mazací vlastnosti, zabraňuje vzniku usazenin, velmi dobrá mísitelnost s palivem. Nádobka na obalu umožňuje přesné odměření oleje. Doporučené míchání: od 1,5% do 5% závislé na požadavcích. Standard: IPONE RACING DEVELOPEMENT

Cena: 610,- Kč

 

Do eshopu

 

 

Ať už máte starou motorku nebo nový model, vždy ji ukládejte do garáže na delší dobu s plnou nádrží. Nádrž je vyrobena z plechu, který není zevnitř natřen žádným lakem a nijak ošetřen, takže jakákoliv vzdušnost, způsobí nežádoucí povrchovou korozi.

V Bikers Crown nyní probíhájí velké POSEZÓNNÍ SLEVY ve výši až -70% na vybraný sortiment. Navštivte eshop Bikers Crown nebo kamenné prodejny a využijte snížených cen více než o polovic!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax