Bates

POUŽÍVÁNY V NEJDRSNĚJŠÍCH PODMÍNKÁCH ARMÁDOU SPOJENÝCH STÁTU VE VÁLKÁCH IRÁNU A AFGANISTÁNU. KVALITNÍ A TÉMEŘ NEZNIČITELNOU OBUV S MEMBRÁNOU GORE-TEX  VYUŽIVAJÍ STÁTNÍ ELITNÍ JEDNOTKY VE VÍCE NEŽ 60-TI ZEMÍCH SVĚTA. VHODNÁ PRO VŠESTRANÉ POUŽITÍ I PRO JÍZDU NA TVÝM CHOPPERU NEBO CUSTOM BIKU.

HISTORIE
Firma Bates byla založena  v roce 1885. Díky pokroku v obuvnických technologiích a dodržování závazků vůči zákazníkům firma vyrostla do dnešní podoby. Dříve malá obuvnická firma se stala největším výrobcem obuvi pro uniformovaný personál.
V 60tých letech jsme se zaměřili na boty pro vojenské námořnictvo Spojených států. Toto rozhodnutí, které znamenalo dekádu prosperity, bylo důsledkem potřeby kvalitnějších produktů pro armádu. Obrovská popularita  originálních Bates Navy Uniform Oxford vedla k vývoji stylů pro všechny druhy armádních složek. Brzo potřeba odolné vojenské obuvi vedla k novému kroku:  Bates se bude věnovat pouze k výrobě obuvi pro uniformovaný personál. Zanedlouho jsme začali také vyrábět obuv pro civilní uniformované služby. V 70tých a 80tých letech získal Bates skvělou reputaci díky vysoké kvalitě. Odměnou za inovativní produkty a za plnění svých závazků Bates dnes obouvá elitní vojenské organizace ve více než 60ti zemich světa.

SOUČASNOST
Dnes je firma Bates jedna z největších dodavatelů obuvi pro vládu Spojených států, ministerstvo obrany a ministerstvo vnitra Spojených států. Díky naší další značce Wolverine World Wide, díky výzkumu a vývoji, nákupu a výrobě jsem získali náskok na trhu s obuví.  Firma Bates má výhodu přístupu k nejlepším materiálům včetně GORE-TEX ®, Vibram®, a mnoha dalších. Samozřejmě,  materiály se během let mění. Ale našim závazkem je vyrábět tu nejkvalitnější obuv z nejlepších materiálů dostupných na trhu. Výsledkem je, že každý rok 1,5 miliónu uniformovaných mužů a žen využívá výhod obuvi Bates.
Naše budoucnost, jako naše minulost, bude inspirována nejnovějšími inovacemi, které opět posunou hranice výroby, integrity a hodnoty. 

Zakladatel společnosti BATES Andrew Jackson Bates.

Firma Bates dodala vládě spojených států více než 1,4 miliónů párů bot během 2. světové války. V roce 1946 pracovalo v AJ Bates Co. 55 válečných veteránů z 2. sv. války.

Některé boty BATES jsou vybaveny nepromokavou membránou GORE-TEX a samočistící podrážkou „Ultra-Lites“, která je odolná proti odrolu, oleji, benzínu a skluzu.

TECHNOLOGIE

Více informací o výrobcích BATES najdete na oficiálních stránkách výrobce www.batesfootwear.com.

 

 

ARCHIV ČLÁNKŮ o BATES

NOVINKA! Vojenské boty Bates publikováno 18.2.2011

 

Naposledy změněnoúterý, 12 červenec 2011 12:35
Více z této kategorie: « Forcefield Falco »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it