Logo
Vytisknout tuto stránku

Falco

 

GIANNI FALCO MOTORCYCLE BOOTS  – rodinná italská firma s tradicí od roku 1996.

Výrobce kvalitní motocyklové obuvi má fabriku, skladové haly a vývojové – designové centrum v Caselle di Altivole. Od začátku výroby a vzniku firmy se snaží jít cestou kvalitních výrobků, ruční práce a nekompromisní výstupní kontroly kvality, to vše s vkusným italským designem a dobrou cenou pro zákazníka.

Falco používá při výrobě bot linku, kde se střídá ruční práce s využitím strojů z obuvnického průmyslu. Na výrobní lince jsou střižny kůže, lisy na podrážky, několik šicích strojů, speciální stroje na zpracování voděodolné membrány, kompletace plastových komponentů pro chrániče a bezpečností prvky. Přes 50 zaměstnanců se stará o hladký průběh výroby, která se pohybuje okolo 450 párů výhradně motocyklových bot.

Vývojový a designový team lidi pracuje ve stejné budově, aby mohli využívat poznatky z výroby a být tak nedílnou součástí zkvalitnění výrobků Falco.

Spojení inovační koncepce, kvalitních výrobků, italského designu a mnohaletých zkušeností dávají Gianni Falco Motorcycle boots jistotu stálého udržení své dobré pozice na světových trzích.

Boty FALCO jsou  vybaveny INTELIGENTNÍ ABSORPCÍ NÁRAZU (D3O), VODĚVZORNOU VLOŽKOU a VENTILAČNÍ VLOŽKOU.

BEZPEČNOSTNÍ STAVBA BOTY FALCO

ADF (Adaptive comfort fit) WOMEN Konstrukční systém boty přesně kopíruje ženskou nohu.  Tato technologie zajišťuje vyšší pohodlí a tím delší dobu používání během rozdílných podmínek pro užívání bot.

ADF (Adaptive comfort fit) MEN Konstrukční systém boty přesně kopíruje mužskou nohu.  Tato technologie zajišťuje vyšší pohodlí a tím delší dobu používání během rozdílných podmínek pro užívání bot.

Více informací o výrobcích FALCO najdete na oficiálních stránkách výrobce www.giannifalco.com.

Naposledy změněnostředa, 27 červenec 2011 11:39
© 2000 - 2020 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved