csende

Shoei

Značka Shoei představuje prvotřídní japonské ručně vyráběné helmy špičkové úrovně. Při výrobě každého kusu je kladen nejvyšší důraz na perfektní zpracování. Pod nejpřísnějším dohledem se dbá o kvalitu a tím i o Vaši maximální ochranu. Helmy Shoei splňují ty nejpřísnější normy a zajistí Vám to nejvyšší možné bezpečí.

 

PRODUKCE A GARANCE KVALITY

Všechnu naši energii a zaujetí jsme investovali do vývoje produktu, který splňuje všechny náročné specifikace nejnovějších trendů. Následující řádky vysvětlují základní výrobní proces, který zajiš´tuje unikátní kvalitu Shoei helem.

Produkce skořepin helem

Shoei exkluzivně používá vláknem zesílené plasty, které nabízí nejlepší vlastnosti pro výrobce skořepin. Díky mnoholetým zkušenostem a vysoce specializovaným zaměstnancům firma Shoei je v pozici, ve které produkuje skořepiny helem extrémně silné a lehké. Každá skořepina helmy je označená osobně zaměstnancem, který je zopodvědný a tím pádem dává svoje jméno jako záruku kvality.

Laserové řezání

Je to proces, kdy helma získává konečný tvar. Všechny části jsou ořezané laserem, otvory pro plexi a ventilaci jsou vypáleny do skořepiny laserem. Konečně helma je zkontrolována, jestli je ze správného materiálu o správné síle a váze.

Lakování

Většina firem dnes používá automatizovaný nástřik, ale některé oblasti shoei helem jsou stále dělány ručně. Shoei kombinuje ruční práci a automatickou produkci, aby zajistil super kvalitu. Další detaily najdetete pod hlavičkou ruční práce.

Konečné fáze sestavení

Ventilace, těsnění plexi, vnitřní skořepina a vložla jsou sestaveny dohromady s velkou pečlivostí. Helma jde do prodeje pouze po několika bodové inspekci. Striktní dodržování produkčních procesů spolu s kontrolou kvality garantuje stálou vysokou kvalitu výrobků Shoei.

Kompletní nabídku helem SHOEI najdete na našem eshopu ZDE

Více z této kategorie: « Premier Simpson »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax