Představení značek

Představení značek (24)

Napsali o ISON

 

 

ISON MOTOCYKLOVÉ FILTRY

Nová řada motocyklových filtrů na evropském trhu! Motocyklové filtry ISON jsou dalším skvělým tahem světově známého výrobce řetězových sad DC Afam.

Filtry ISON jsou ideální alternativou pro více než 95 % motocyklů na evropském trhu. Tyto filtry splňují specifikace OEM. Po mnohaletém působení v automobilovém průmyslu se firma ISON zaměřila i na výrobu motocyklových filtrů.

 

 

Číst dál...

Remus

Profesionální renomovaný rakouský výrobce výfuků s dlouholetou tradicí, který v dnešní době exportuje výfuky do více než šedesáti zemí po celém světě. Remus nabízí celou řadu výfukových systémů pro širokou škálu motocyklů - supersport, off road, choppers i skútry.

Více informací najdete na oficiálních stránkách výrobce http://www.remus.eu.

 

ARCHIV ČLÁNKŮ o REMUS

Reisinger s výfukem Remus vítězem! publikováno 1.7.2011

Remus na skútr! publikováno 26.11.2010

 

 

Číst dál...

Hyperpro

 

 

Společnost Hyperpro byla založena v roce 1992 a mezi její hlavní sortiment patří tlumiče, tlumiče řízení, přední a zadní pružiny a kity pro snížení nebo zvýšení motorky. Je to čistě holandská společnost dodávající své výrobky po celém světě. Své výrobky vymýšlejí a montují sami. Žádná součástka nepochází z jiné země. Každým rokem firma rozšiřuje svou nabídku o nové výrobky pro nejnovější motocykly.

Hyperpro v roce 1992 založil Hans Rinner s myšlenkou jak zlepšit pružící schopnosti motorek. Rozhodl se nahradit standardní pružiny na Kawasaki Z1000 progresivními. V té době měla tato motorka problém – kvůli vysokému výkonu byla její konstrukce náchylná k praskání. Progresivní pružiny Hyperpro tento problém kompletně vyřešily. Novináři byli nadšeni touto změnou a publikovali o tom článek v několika motocyklových magazínech a tím to vše začlo. Po pár měsících se zájem o výrobky Hyperpro dostal do Japonska. Prvním importérem Hyperpro produktů se stala Japonská firma Active.

 

Tlumič řízení

V roce 1998 se objevil  koncept na vytvoření tlumiče řízení. Díky oleji, který je neustále udržován pod tlakem v nádobce umístěné přímo na tlumiči, nedochází k nežádoucí vůli tlumení v nejnamáhanějších úsecích tlumení. Na tlumiči řízení se dá přednastavit 24 poloh tuhosti. Správné nastavení Vám pomůže eliminovat nárazy do řidítek a zvýšit bezpečnost a ovladatelnost vaší motorky. Efektivně kontrolují nepříjemné vlnění v zatáčkách a snižují riziko ztráty kontroly nad motocyklem.

Z počátku byly montovací kity pro tlumiče řízení vyráběny z oceli, ale poté se přešlo na hliníkové součástky upravované na CNC strojích přímo v dílně Hyperpro.

 

Tlumič - shock

Znalosti a zkušenosti pomohly firmě vyrobit v roce 2006 úplně nový tlumič – 3D shock. Tento tlumič je jedním z nejlepších tlmičů s jakým se můžete na světovém trhu setkat. Je vyrobený tak, aby výměna pružiny se správným nářadím byla otázkou nekolika sekund. Hyperpro dodáva k těmto tlumičům i HPA / Hydraulic Preload Adjuster/ což je hydraulický mechanismus kterým je ovládané předpětí pružiny tlumiče jen jednoduchým otočením ovládacího prvku.

Největší plus je, že má Hyperpro vše v rukou – od vývoje po produkci, od testování k prodeji. Jednoduše řečeno – Hyperpro je tímto unikátní v motocyklovém světě.

 

Pružiny

PROGRESÍVNÍ PRUŽINY : Zlepšují jízdní vlastnosti a stabilitu motocyklu při všech typech náročnosti použití a zatížení jezdcem . Progresivita těchto pružin zabezpečuje to, že drobné silniční nerovnosti jsou vnímané jemně vinutou částí pružiny a velké nerovnosti tou hustější vinutou částí. Tento efekt se dobře projevuje i při brzdném účinku.

Na silnici vám pružiny hyperpro přinesou tyto výhody:

- větší stabilitu i přes výmoly a nerovnosti

- více komfortní řízení

- vyšší životnost pneumatik

- motorka lépe sedí na suchu nebo na mokru

- více důvěry, což dělá vaši jízdu více komfortní a/nebo rychlejší

LINEÁRNÍ PRUŽINY : Tyto pružiny se používají hlavně na okruhy a proto je Hyperpro vyrábí pouze pro supersportovní motocykly . Vinutí je rovnoměrné po celé délce a v závislosti na hustotě vinutí a tloušťce použitého drátu ji tyto vlastnosti určují pro použití na konkrétní zátěž . Jejich použití je v první řadě určené na okruhy, kde nejsou  výmoly jako na běžných cestách. Při změně jezdce a tedy i jeho váhy je nutné pružiny v tlumičích vyměnit pro jiné zatížení.

V současné době má Hyperpro ve svém sortimentu více než 600 typů pružin.

Streetbox

Obsahuje emlulzní zadní tlumič s progresivní pružinou a přední pružiny do vidlic – vše dodávané v jedné krabici za zvýhodněnou cenu.

 

 

ARCHIV ČLÁNKŮ o HYPERPRO

Druhá akce Hyperpro v Písku publikováno 19.7.2011

Podařená víkendová akce Hyperpro publikováno 11.7.2011

AKCE Hypepro! publikováno 30.6.2011

Bikers Crown team proškolen v Hypepru publikováno 24.6.2011

Pružiny Hyperpro opravdu fungují! publikováno 26.5.2011

NOVÝ Hyperpro STREETBOX publikováno 29.7.2010

 

 

Napsali o HYPERPRO

srpen/září 2012

červenec 2012

srpen 2011

Číst dál...

Shoei

PRODUKCE A GARANCE KVALITY
Všechnu naši energii a zaujetí jsme investovali do vývoje produktu, který splňuje všechny náročné specifikace nejnovějších trendů. Následující řádky vysvětlují základní výrobní proces, který zajiš´tuje unikátní kvalitu Shoei helem.

Produkce skořepin helem
Shoei exkluzivně používá vláknem zesílené plasty, které nabízí nejlepší vlastnosti pro výrobce skořepin. Díky mnoholetým zkušenostem a vysoce specializovaným zaměstnancům firma Shoei je v pozici, ve které produkuje skořepiny helem extrémně silné a lehké. Každá skořepina helmy je označená osobně zaměstnancem, který je zopodvědný a tím pádem dává svoje jméno jako záruku kvality.

Laserové řezání
Je to proces, kdy helma získává konečný tvar. Všechny části jsou ořezané laserem, otvory pro plexi a ventilaci jsou vypáleny do skořepiny laserem. Konečně helma je zkontrolována, jestli je ze správného materiálu o správné síle a váze.

Lakování
Většina firem dnes používá automatizovaný nástřik, ale některé oblasti shoei helem jsou stále dělány ručně. Shoei kombinuje ruční práci a automatickou produkci, aby zajistil super kvalitu. Další detaily najdetete pod hlavičkou ruční práce.

Konečné fáze sestavení
Ventilace, těsnění plexi, vnitřní skořepina a vložla jsou sestaveny dohromady s velkou pečlivostí. Helma jde do prodeje pouze po několika bodové inspekci. Striktní dodržování produkčních procesů spolu s kontrolou kvality garantuje stálou vysokou kvalitu výrobků Shoei.

PRODUKCE A GARANCE KVALITY

UNIKÁTNOST DÍKY RUČNÍ PRÁCI
1. Základ

2. Kontrola základní barvy
3. Hlavní nátěr
4. Kontrola hlavního nátěru

5. Aplikování designu
6. Ochraný lak
7. Finální inspekce

VELMI VÝKONÁ VENTILACE

NÍZKOTLAKÝ VZDUCHOVÝ MANAGMENT

ODDĚLENÉ SPOJLEROVÉ A VRCHNÍ VĚTRÁNÍ

6 VRSTEV PRO ODOLNOST PROTI NÁRAZU

DVOJTÁ EPS VRSTVA S ROZDÍLNÝMI ÚROVNĚMI TLUMENÍ NÁRAZU

BEZPEČNOSTNÍ RYCHLOSUNDÁVACÍ SYSTÉM

PLNĚ VYJÍMATELNÝ INTERIÉR

AŽ 5 VELIKOSTÍ SKOŘEPINY PRO PERFEKTNÍ PADNUTÍ

CW-1 unikátní visor systém

ZVĚTŠENÍ ZORNÉHO ÚHLU PINLOCK

VÝBORNÉ VIDĚNÍ - BEZPEČNĚJŠÍ JÍZDA

O.R.S.A. SYTEM SAMONASTATVITELNÝ MECHCANIZMUS PLEXI

Více informací o helmách SHOEI najdete na oficiálních stránkách výrobce www.shoei.com.

 

 

ARCHIV ČLÁNKŮ o SHOEI

Shoei QWEST publikováno 3.11.2010

 

Číst dál...

Moira

PROČ FUNKČNÍ  PRÁDLO MOIRA?
Péče o pohodu našeho těla se vžila natolik, že vyhledáváme oblečení, které nás chrání před vlhkem, ale tělesné vlhko naopak propouští, chladem nebo horkem, neomezuje v pohybu, je skladné, lehké, dobře a snadno se udržuje a ještě splňuje módní trendy.
Termín „funkční prádlo“ vyvolává představu něčeho technického, co ztrácí určitou intimitu, kterou od prádla podvědomě očekáváme. Opak je pravdou, právě dotek pleteniny a těla je kontakt, který spouští fyzikální mechanizmy mikrosvěta vláken MOIRA TG 900® a „funkční prádlo MOIRA“ začíná fungovat. Je to takové prádlo, kde vedle běžných vlastností klasických materiálů vnímáme „výkon“, tedy schopnost dokonalého odvodu vlhkosti při zachování tepelného optima. Je to prádlo nové generace. 
Samotné vlákno by na všechno nestačilo. Důmyslnou konstrukcí pletenin, případně kombinací s jinými ušlechtilými materiály lze dosáhnout dokonalého komfortu i v těžkých klimatických podmínkách. MOIRA vyvinula pleteniny pro různé druhy použití.
MOIRA je inteligentní oděvní systém, jehož základní součástí je funkční prádlo. Pojem funkční je použit proto, že prádlo tohoto typu je schopno efektivně komunikovat s pokožkou a tím prokazatelně měnit vlastnosti podle aktuální potřeby pokožky, potažmo organizmu.
Pokožka, ač se to nezdá, modeluje nejdříve a v největší míře náš vztah k vnějšímu prostředí. Je jakýmsi prostředníkem mezi námi a okolím. Nastavuje procesy, které vyústí v naši psychickou pohodu, nebo naopak.
Cílem našeho snažení je předložit zákazníkovi výrobek bez kompromisu, jehož synergické efekty ve výkonu neruší žádná složka, kterou bychom nebyli schopni vyladit vlastními silami. Výsledkem je zcela nová kvalita prádla…

- MOIRA TG 900® je lehčí, teplejší a rychleji vede vlhkost než dosud vedoucí polypropylenová vlákna nebo vlna. 
- MOIRA nepodporuje vznik bakteriálních ani mykotických onemocnění a nevyvolává alergické reakce.
- MOIRA zaniká recyklací bezezbytku za vzniku oxidu uhličitého, vody a tepla.

ÚDRŽBA:

- Pozorně přečtěte etiketu se symboly údržby všitou do výrobku.
- Perte v pračce ve vodě teplé maximálně 40°C.
- Používejte běžný prací prostředek.
- Nepoužívejte aviváž, může způsobit snížení kapilárního výkonu vlákna.
- Výrobky perte naruby. Zipy, zkracovače nebo plastické nášivky mohou způsobit u jemnějších pletenin zatržení.
- Výrobky lze ždímat v pračce.
- Nežehlit, nesušit v pračce.
- Výrobky mají stálou barevnost po celou dobu životnosti, nepouští a není je možné zaprat ani obarvit.
- V přírodě stačí prádlo ručně vyprat, vyždímat a nechat uschnout. Protože vlákno nemá téměř žádnou nasákavost, rychle schne.
- Výrobky MOIRA jsou recyklovatelné, neporušují životní prostředí.

Více informací získáte na oficiální stránkách výrobce www.moira.cz.

Číst dál...

Spyke

 

 

Závodíme s nejlepšími od roku 1978

Aktivity firmy Spyke sahají do roku 1978, kdy ještě jako Condor vyráběl kožené výrobky. Založen Lucianem Bizzottem,  který  začátkem 80tých let začal vyrábět technické oblečení pro motokrosové a enduro jezdce na světové úrovni.
V roce 1990 Fulvio Bizzotto, dosud ředitel marketingu, převzal od svého otce  Luciana management firmy a začal se více zaměřovat z off-road na okruhy. A to byl začátek firmy Spyke světové značky ve výrobě kožených kombinéz.
Výzvou pro firmu Spyke byl její vstup do světových závodů. V roce 1993 se tento tah ukázal jako vítězný. Ve třídě 125 ccm se stal světovým šapiónem Dirk Raudies z Německa v oblečení Spyke.

Roky komerčních vítězství dosáhl Spyke díky rozšíření kolekce pro Touring a Grand Touring a pro skútry. V roce 2000 značka Spyke slavila svá největší vítězství ve dvou světově nejprestižnějších šampionátech. Ve třídě do 500 ccm s americkým jezdcem Kenny Robertem m. a ve třídě do 125 ccm s Italem Robertem Locatellim.  

V roce 2010 se stal Spyke akciovou společností, díky zájmu podnikatele Aldo Zanina a jeho rodiny, který převzal vedení firmy díky rekapitalizaci.

V roce 2011 australský  jezdec Troy Bayliss, trojnásobný světový šampión v Superbikách a idol mnoha závodníků i veřejnosti v mnoha zemích spojil svou image s firmou Spyke.

 

Troy Bayliss

Více informací o značce Spyke najdete na oficiálních stránkách výrobce www.spyke.it.

 

ARCHIV ČLÁNKŮ o SPYKE

SPYKE - revoluční změna s M. Zanin publikováno 29.6.2011

Troy Bayliss u SPYKE! publikováno 18.4.2011

 

NAPSALI O ZNAČCE SPYKE

PS 4/2012

Spyke se umístil ve srovnávacím testu německého časopisu "PS" na druhém místě. Srovnávaly se kombinézy do 800 euro.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it