Czech English German

Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

Momentálně na našich stránkách neprobíhá žádná soutěž.

 

Výherce bot Falco

V ČMN probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě skvělých sportovní bot Falco. Výherce si přišel pro výhru na brněnskou pobočku. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Výherce cestovního batohu Kriega

V Motorbike magazínu probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě nepromokavého cestovního batohu KRIEGA. Výherce pan Och si přišel pro výhru na pražskou pobočku Bikers Crown Braník. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Výherce páteřového chrániče Forcefield

V magazínu ČMN probíhala další soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě páteřového chrániče Forcefield. Výherce pan Polák si přišel pro výhru na pražskou pobočku Bikers Crown Braník. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Výherce integrální helmy NEXX

V magazínu ČMN probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě novinky 2017 - integrální helmy NEXX SX.100. Výherce pan Vaněček si přišel pro výhru na chlumeckou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Výherce chrániče Alpinestars

V měsících listopad - prosinec 2016 probíhala na našem eshopu soutěž o luxusní páteřový chránič Alpinestars. Výhercem této ceny se stal pan Polášek, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Plzeň. Věříme, že si tuto cenu dostatečně užije a srdečně k výhře GRATULUJEME !!!

Výherce kevlarové mikiny Trilobite

V magazínu ČMN č. 11 probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě textilní kevlarové mikiny Trilobite 763 Illenius Basic. Výherce pan Ševčík si přišel pro výhru na ostravskou pobočku. GRATULUJEME !!!

Výherce kamery LAMAX X8

V měsících březen - květen 2016 probíhala na našem eshopu soutěž o akční kameru LAMAX X8 ELECTRA. Výhercem této full HD kamery se stal pan Hájek, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Praha Ořech. Věříme, že si tuto cenu dostatečně užije a srdeně k výhře GRATULUJEME !!!

Výherce integrální helmy XRC

Na začátku roku probíhala v ČMN soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě integrální helmy XRC. Výherce pan Mach si přišel pro výhru na chlumeckou pobočku. GRATULUJEME !!!


Další soutěže budou následovat.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax