csende

E-shop Bikers Crown získal 1. místo v soutěži IEA 2018

Vážení zákazníci, dovolte, abychom se s vámi podělili o cennou trofej, kterou získal eshop Bikers Crown v letošním ročníku soutěže efektivity internetových řešení. Tato nejvýznamnější česká soutěž efektivity digitálních projektů IEA, kterou pořádá Asociace dodavatelů internetových řešení, měla vyhlášení v červnu tohoto roku a je nám velkou ctí, že se můžeme pochlubit 1. místem v kategorii Eshopy. Tato cena patří i vám, protože bez vás bychom zlatou medaily nikdy nezískali. Děkujeme, že jste s námi!

Dvaadvacetičlenná porota vybrala vítězná řešení na základě jejich efektivity a měřitelných úspěchů. Měřítkem je celkový úspěch vztažený k nákladům na projekt a vyjádření v procentuálním výpočtu ROI (Return on Investment). Porovnávají se porovnatelné projekty, proto má soutěž rozšířené kategorie hodnotící jak oborově tříděné webové projekty a portály, tak samostatnou kategorii eshopů, digitálních kampaní, e-mailingu, sociálních sítí, obsahového marketingu a mobilních aplikací.

iea18 img2

Náš eshop vám nabízí řadu funkcí, které vám zpříjemní nákup či samotný pobyt na stránkách. 90% nabízených položek máme skladem, což umožňuje prakticky okamžité odeslání zboží k zákazníkovi. Kromě možnosti platby kartou, bankovním převodem či na dobírku, disponuje vlastními odběrnými místy v podobě kamenných prodejen Bikers Crown či výdejních míst Zásilkovny. Navštivte náš internetový obchod Bikers Crown, projděte si jednotlivé sekce a nabízený sortiment, ze kterého si vybere určitě každý.

PŘEJÍT DO E-SHOPU BIKERS CROWN

Internetový obchod Bikers Crown byl vytvořen pro Vás a podle Vašich námětů, proto tato cena patří i vám! Eshop je průběžně upravován, jestli máte jakékoliv náměty k dalšímu vylepšení, neváhejte nám napsat. Vaše připomínky, komentáře, poznámky a dotazy ohledně e-shopu Bikers Crown můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá, děkujeme!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Easybat
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax