csende

Marketingové oddělení

Společnost Bikers Crown má jako jedna z mála vlastní grafické studio a oddělení informačních technologií, ve kterých vznikají veškeré marketingové prostředky a propagační materiály firmy. Mezi ně patří například internetové prezentace, katalogy, tištěná i online inzerce, slevové letáky, brožurky, plakáty, letáky a další reklamní tiskoviny, stojany pro prezentaci zboží, produktová videa a množství dalších materiálů určených pro podporu prodeje.

V roce 2003 představil Bikers Crown svůj první katalog produktů a od té doby ani jednou nevynechal. Díky stále se rozšiřující nabídce se také každým rokem firemní katalog rozrůstá. Katalogy vydané v posledních letech narostly do obsahu více než 1 000 stránek... Mezi ostatními evropskými konkurenčními firmami, které rovněž vydávají produktové katalogy, se Bikers Crown řadí mezi TOP 5 v celé Evropě! 

V grafickém oddělení Bikers Crown se vytvářejí veškeré propagační materiály firmy. Kromě tištěných i netištěných propagačních materiálů zde vznikají produktové a imagové fotografie a videa, návrhy oblečení a dalších produktů dceřiných značek Rusty Pistons, Nazran, XRC, MX Agresive, Trilobite apod.

Bikers Crown má vlastní oddělení informačních technologií, které vyvíjí a spravuje kromě oficiálního webu a e-shopu Bikers Crown i řadu dceřiných webů. Patří mezi ně například oficiální weby značek Rusty Pistons, Trilobite, MX Agresive, XRC a Nazran i české stránky značek Caberg, Macna, Nexx, Generic a další.

 

Jsme partneři Evropského projektu MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY 2017, 2018, který si klade za cíl posílit růst malých a středních podniků a schopnost nacházet nové trhy mimo ČR.

Více z této kategorie: « Historie Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Easybat
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax