Originální jeans Trilobite® Go-Up

Nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny na motorku, které si může dovolit úplně každý... Nejpevnější a nejodolnější jednovrstvé džíny na motorku, které si může dovolit úplně každý...

Česká značka motocyklového oblečení Trilobite Premium Aramid Fashion letos přišla s novým modelem motocyklových džín Go-Up, který si vyrábí ve vlastních dílnách v České republice. Kalhoty Go-Up jsou mladším sourozencem revolučního modelu Ton-Up. I tento model je vyroben z UHMWPE (polyethylen s ultra vysokou molekulární hmotností) džínoviny (Dyneema® denim), která poskytuje dokonalou odolnost proti opotřebení a roztržení. Jednoduchý design dává kalhotám Go-Up velmi civilní vzhled a zároveň zaručuje maximální odolnost proti případnému prodření. V neposlední řadě musíme zmínit jedinečný komfort nošení, který se dá přirovnat ke klasickým volnočasovým džínům a můžete je na sobě mít klidně celý den, aniž by vás někde tlačily nebo jste se v nich potili.

GO-UP džíny jsou díky jedné vrstvě velice lehké a komfortní při nošení, bez jakýchkoliv vrstev podšití a díky UHMWPE velice odolné. UHMPWE denim má mimořádně vysokou odolnost proti proříznutí a oděru v porovnání s jinými tkaninami. Proto se tento materiál používá i v jiných odvětvích. Kalhoty GO-UP mají nižší obsah UHMWPE (14%) než model TON-UP (52%), nicméně i tak se jedna o velice odolné motorkářské džíny. Veškeré namáhané švy jsou ztrojené, a to nejpevnějšími možnými nitěmi, které si výrobce Trilobite nechává zasílat ze Švýcarska.


Džíny Go-Up s rovným střihem mají na boku jednu skrytou kapsu pro vaše cennosti, jako jsou klíče od motorky nebo mince a dalších 5 standardních kapes. Pro maximální pevnost konstrukce je použito trojité prošívání na vnějším švu kalhot. Dyneema® Denim má výjimečně vysokou pevnost v tahu a odolnost proti oděru. Součastí tohoto modelu nejsou protektory kolen, ale pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme zakoupit k těmto kalhotům lehké a prodyšné navlékací chrániče Forcefield Pro Tube 2. Go-Up džíny jistě uspokojí ty nejnáročnější jezdce, kteří touží po optimální kombinaci pohodlí, civilním vzhledu a extrémní úrovni bezpečnosti. Jednoprocentní podíl elastanu ve struktuře materiálu Dyneema® denim zajistí pohodlí při jízdě a zaručí vám větší rozsah pohybu.


Každý kus jeans Go-Up je naprostý unikát, který má své vlastní výrobní číslo, se kterým se máte možnost zaregistrovat na oficiálním webu Trilobite - www.trilobitemoto.com a díky tomu získat nadstandardní pětiletou záruku. A nejde jen o prodloužení té klasické záruky, nýbrž o poskytnutí maximálního servisu. Pokud se vám povede kalhoty nějakým způsobem přeci jenom poškodit a to i vaší vinou, okamžitě budou opraveny nebo vyměněny. Totéž díky programu Trilobite Crash v případě poškození při pádu. Tento program funguje tak, že svou nehodu popíšete, zdokumentujete a pošlete informace na centrálu spolu s poškozenými kalhotami. Výrobce Trilobite vše zanalyzuje a poznatky použije při vývoji dalších výrobků. Za odměnu vám dá kalhoty nové. 

Kalhoty Go-Up jsou dodávány v originálním exkluzivním retro balení. Součástí jsou oldschool noviny s veškerými technickými informacemi i kartička s podpisem i fotkou švadleny, která je pro vás ušila. To, že je součástí kalhot i štítek, na který si můžete zapisovat údržbu a čištění kalhot, už je jen malý zajímavý a příjemný detail. 


Tyto džíny jsou ručně vyráběny ve vlastních dílnách v České republice!!!

Pokud hledáte originální cenově dostupné džíny s high-tech vlastnostmi,
GO-UP jsou pro vás ideální volbou.


Trilobite 1960 Go-Up

Cena: 4.490,- Kč

Do eshopu

 


Trilobite® Premium Aramid Fashion je značka motocyklového oblečení a doplňků vyvinutých v České republice zvláště pro extrémní podmínky za použití high-tech materiálů. Vývojový tým Trilobite důkladně promýšlí každý detail, který na oblečení najdete. Výrobky Trilobite® Premium Aramid Fashion by měly být první volbou pro jezdce, kteří chtějí sloučit nejvyšší pohodlí s funkčností a bezpečím. Toto jsou hlavní rysy, na které se v Trilobite zaměřují. Navštivte oficiální stránky výrobce
www.trilobitemoto.com, na kterých se dozvíte spoustu dalších zajímavých informací včetně použité techonologie, kompletní nabídku výrobků i seznam míst, kde výrobky Trilobite můžete zakoupit. 

Kompletní nabídku výrobků TRILOBITE najdete na našem eshopu ZDE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it