www

www (18)

Marketingové oddělení

Společnost Bikers Crown má jako jedna z mála vlastní grafické studio a oddělení informačních technologií, ve kterých vznikají veškeré marketingové prostředky a propagační materiály firmy. Mezi ně patří například internetové prezentace, katalogy, tištěná i online inzerce, slevové letáky, brožurky, plakáty, letáky a další reklamní tiskoviny, stojany pro prezentaci zboží, produktová videa a množství dalších materiálů určených pro podporu prodeje.

V roce 2003 představil Bikers Crown svůj první katalog produktů a od té doby ani jednou nevynechal. Díky stále se rozšiřující nabídce se také každým rokem firemní katalog rozrůstá. Katalogy vydané v posledních letech narostly do obsahu více než 1 000 stránek... Mezi ostatními evropskými konkurenčními firmami, které rovněž vydávají produktové katalogy, se Bikers Crown řadí mezi TOP 5 v celé Evropě! 

V grafickém oddělení Bikers Crown se vytvářejí veškeré propagační materiály firmy. Kromě tištěných i netištěných propagačních materiálů zde vznikají produktové a imagové fotografie a videa, návrhy oblečení a dalších produktů dceřiných značek Rusty Pistons, Nazran, XRC, MX Agresive, Trilobite apod.

Bikers Crown má vlastní oddělení informačních technologií, které vyvíjí a spravuje kromě oficiálního webu a e-shopu Bikers Crown i řadu dceřiných webů. Patří mezi ně například oficiální weby značek Rusty Pistons, Trilobite, MX Agresive, XRC a Nazran i české stránky značek Caberg, Macna, Nexx, Generic a další.

 

Jsme partneři Evropského projektu MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY 2017, 2018, který si klade za cíl posílit růst malých a středních podniků a schopnost nacházet nové trhy mimo ČR.

Číst dál...

Ke stažení

V této sekci si můžete stáhnout loga Bikers Crown ve formátu PNG, která jsou určena na web. Nebo loga v křivkách určená do tisku, která jsou vytvořená v programu Adobe Illustrator. Pokud potřebujete loga v jiném formátu, kontaktujte prosím naše grafické studio na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Loga jsou chráněna autorským právem a jsou předmětem průmyslově právní ochrany jako registrované ochranné známky.

stáhnout logo v křivkách

stáhnout logo v křivkách

Číst dál...

Coffee Bikers Crown

Přijeď posedět

Stavte se na dobrou kávu v našem stylovém občerstvení. Nabízíme klobásy, hamburgery, párek v rohlíku, hranolky a něco na osvěžení - pivo, nealko Birell, kofolu a mnoho dalšího.

Otevřeno v motorkářské sezóně naproti naší prodejně v Chlumci nad Cidlinou.

Co je vlastně Airstream?

Před 80ti lety Wally Byam a jeho společnost Airstream nabídla Američanům nový způsob života... perfektní obytný přívěs, který je dostatečně lehký, aby mohl být tažen osobním automobilem, který poskytuje prvotřídní pohodlí kdekoliv na světě.

Po desetiletí používá NASA obytné vozy Airstream pro dvacetiminutovou cestu astronautů ze základny k jejich vesmírným korábům. Byl to právě Airstream upravený na mobilní karanténní jednotku, kam byli umístěni členové mise Apollo 11 po návratu z cesty na měsíc.

Luxusně vybavené karavany, přepravované vojenskými letouny, běžně používají na zahraničních cestách také vládní úředníci USA.

Wally Byam zemřel v roce 1962, ale jeho sen žije dál. Zaparkován v poušti, tažen po nekonečných amerických dálnicích, stejně jako v malé zemi uprostřed Evropy.

Číst dál...

Půjčovna přívěsných vozíků a airbagových vest Bikers Crown

Půjč si vozík v Bikers Crown

Chceš si odvézt svoji motorku na adrenalinový enduro trip do hor nebo na silniční okruh trochu potrápit slicky? Nebo si potřebuješ půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru?

Na každé pobočce je pro tebe k dispozici přívěsný vozík, který si můžeš kdykoliv za 300 Kč na den půjčit. Vratná záloha je 2000 Kč a platí se v hotovosti!

 • PŮJČOVNÉ ZDARMA na 24 hodin pro všechny V.I.P. zákazníky!

 • Celková hmotnost 750 kg
 • Užitečná hmotnost 580 kg
 • Šířka ložné plochy 1100 mm
 • Délka ložné plochy 2060 mm
Půjčovné přívěsného vozíku: 300 Kč / den

Chceš si půjčit vozík?

Vyber si prodejnu Bikers Crown, na kterou to máš nejblíž a zavolej tam. Seznam našich prodejen najdeš ZDE.

Zaměstnanci dané prodejny vám jsou VŽDYCKY k dispozici. 

 

Půjčovna elektronických airbagových vest v Bikers Crown

 

Chystáte se na nějaký delší výlet či moto dovolenou? Usedáte na motorku jen zřídka a chcete zvýšit svoji bezpečnost? Nebo máte o airbagovou vestu vážný zájem, ale ještě před koupí chcete zjistit, jak se vlastně nosí a jak funguje? Od 1. července 2020 je na prodejně Bikers Crown v Chlumci nad Cidlinou otevřena půjčovna elektronických airbagových vest. Jde o první půjčovnu tohoto druhu na světě. K dispozici vám bude kompletní velikostní řada vesty Alpinestars Tech-Air 5 (XS - 4XL). Půjčovna je otevřena 7 dní v týdnu od 9 do 19 hodin.

Jaká je cena půjčovného?

 • Pokud se rozhodnete vestu zapůjčit na 1 den, tak zaplatíte pouhých 390 Kč
 • V případě půjčení na 4 a více dnů je cena 290 Kč

Jak si vestu vypůjčit a zarezervovat termín?

Stačí zavolat na číslo chlumecké prodejny +420 604 957 895 nebo napsat e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rezervovat si termín. Vesta tak pro vás bude v daný čas a den nachystaná na prodejně. Následně složíte vratnou zálohu 10 000 Kč (hotově nebo platební kartou) a zaplatíte poplatek za čištění 100 Kč. Poté vám personál vysvětlí základní funkce vesty a pomůže se stažením a aktivací aplikace Tech-Air ve vašem smartphonu tak, abyste mohli naplno využít všech funkcí, které vesta nabízí.

Pokud se vám vesta zalíbí natolik, že si ji rozhodnete koupit, dáme vám slevu na zcela novou vestu v plné výši vašeho půjčovného.

• největší pokrytí těla při aktivaci jediný systém, který chrání ramena, hruď i žebra zároveň • žádné měsíční poplatky • chytrá aplikace do smartphone
• vesta pro svoji funkčnost nepotřebuje signál GPS • nejdelší výdrž baterie • nejlevnější servis pravidelné kontroly
 

Elektronicky řízená airbagová vesta Alpinestars Tech-Air 5 představuje nový autonomní systém, který je kompatibilní s jakoukoliv motocyklovou bundou za účelem dosažení maximální ochrany horní části vašeho těla. Alpinestars patří mezi lídry na světovém trhu v použití technologie aktivního airbagu pro jezdce, což v minulosti dokázal revolučními integrovanými airbagy Tech-Air®, které jsou využívány samotnými jezdci v MotoGP. V Alpinestars si splnili závazek pro zpřístupnění této technologie i veřejnosti a po integrovaném airbagovém systému Tech-Air® STREET přichází s dalším produktem využivající jejich elektronický airbagový systém v podobě autonomní vesty Tech-Air 5. Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

Alpinestars Tech-Air® 5 je lehká, slabá a samostatně nositelná airbagová vesta, která může být nošena pod jakoukoliv bundu. Pro dokonalé padnutí a 100% komfort doporučujeme nosit vestu v bundě, která je označena logem Tech-Air Compatible, ať už mluvíme o textilní nebo kožené. Můžete ji samozřejmě nosti i pod jinou motocyklovou bundu, ale musí být vždy dodržena minimální rezerva volného prostoru 4 cm mezi vestou a bundou. V případě kožené bundy se doporučují také stretchové panely na bundě, které umožní dostatečný prostor pro nafouknutí airbagu. Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

Airbagový systém Tech-Air® 5 poskytuje jedinečnou ochranu horní části těla, poskytuje specifické pokrytí ramen, hrudníku, žeber a celých zad. Efektivně a účinně u jezdce minimalizuje rizika zranění ramene a klíční kosti. Alpinestars Tech-Air® 5 v současné době poskytuje nejkomplexnější ochranu ze všech momentálně dostupných airbagů na světovém trhu. Bikers Crown - oficiální dovozce Alpinestars

Autonomní airbagový systém kompatibilní s jakoukoliv motocyklovou bundou,
díky kterému dosáhnete jedinečné ochrany horní části těla

Všechny bundy (s výjimkou bunda Alpinestars Tech-Air Compatible) musí mít kolem hrudníku jezdce nejméně 4 cm volného místa, aby byl dostatečný prostor pro nafouknutí airbagu při aktivaci.


Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air 5

Do eshopu


Bikers Crown je český prodejce značky Alpinestars, který je oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu Tech-Air® všech úrovní:

Číst dál...

Historie Bikers Crown

Psal se rok 1995, kdy Martin Solar jako patnáctiletý student jezdil denně na motocyklu Jawa do školy. Ročně tak najezdil přes 25 tisíc kilometrů... za slunce, v dešti, v zimě i na sněhu. Motocykly a vše kolem nich mu učarovaly. Už tehdy byla jízda jeho vášní. Rebelský, klubový životní styl motorkáře poznamenal i jeho studium, které nebylo úplně na jedničku. Nejednou se totiž stalo, že okolo školy jen projel, a jel se dál projíždět a užívat si jízdy za řídítky. Studoval tak o něco déle než jeho spolužáci. Každou možnou chvilku navštěvoval motoshop v Přelouči. Jarda Kraus, majitel shopu a uznávaný stavitel motorek, se brzy stal dobrým známým. Už tenkrát vznikaly první myšlenky, že tohle je přesně to, co by chtěl v životě dělat, čím by se chtěl živit. Alespoň pracovat tam jako uklízeč, leštič podlahy, prostě cokoliv... hlavně být mezi motocykly.

První reálnější myšlenky o motoshopu v Chlumci nad Cidlinou přišly o tři roky později, tedy v roce 1998. U jejího zrodu byl tehdy osmnáctiletý Martin Solar se svým dlouholetým kamarádem Alešem Klozem. Martin v té době žil motorkami a několik jich vystřídal. Psal články a fotil do jednoho z prvních českých časopisů svého druhu Bikes Info, jezdil po reportážích a užíval si, že ho jako novináře pouštěli na motocyklové akce zadarmo. Novinářský průkaz mu otevřel řadu dveří a zprostředkoval množství potřebných kontaktů v branži. Myšlenka na vlastní malou garáž tak začala nabývat reálných rozměrů.

Následovaly dlouhé přípravy, analýzy trhu, sbírání kontaktů a shánění financí. Začátky byly náročné a neobešlo se to bez velkých osobních obětí... Martin i Aleš se museli vzdát svých lásek. Prodat své motocykly, aby bylo něco do začátku. Přípravy na spuštění projektu trvaly přes rok.

Název Bikers Crown vznikl díky poloze zamýšlené prodejny v Chlumci nad Cidlinou, nacházela se totiž naproti zámku Karlova Koruna. V úvahu proto přicházely názvy jako „Bikers Hill“, „Bikers Heaven“ ale nakonec zvítězila na počest zámku Chlumce nad Cidlinou, který se nazývá v anglickém jazyce Charles Crown, verze „Bikers Crown“, tedy něco jako „Motorkářská Koruna“. I vlastní architektonický návrh budovy prodejny s charakteristickými věžičkami se inspiroval ve třech dominantních věžích zámku. 

    

Stavět se začalo v prosinci 1999. Na stavbě tehdy kluci pracovali neúnavně, neustále a veškeré peníze investovali do obchodu. V rekordním čase 122 dní byly dokončeny poslední stavební úpravy. 

 

12. května roku 2000 bylo oficiálně první den otevřeno. Nabídka 32 helem, pár bund, rukavic a kalhot „ihned” skladem je na dnešní dobu zanedbatelná a směšná, ale tenkrát to bylo fakt něco...

V lednu 2001 se začalo po roční zkušenosti s velkoobchodní distribucí. „Distribuční vůz” Škoda FAVORIT a vlek nebyl moc profesionální a důstojný, ale peníze na nové auto nebyly. V tento moment se přidává do dvoučlenného týmu David Solar a rozjíždí velkoobchodní prodej.

    

Až po čase byla možnost udělat první „Nazran promotion” fotky s novou dodávkou po dohodě s pražským letištěm a společností Lufhansa.

 

První katalog Bikers Crown vlastně nebyl katalog, ale dvoustránkový leták. Byl hodně ortodoxně zaměřen na chopper a custom style.

V roce 2002 poprvé v historii vystavovala společnost Bikers Crown na výstavě MOTOCYKL. Největší zájem byl o oblečení NAZRAN. Bylo zde prezentováno ale i campingové vybavení COLEMAN a dovážené doplňky od německé firmy LOUIS.

     

První „pořádný katalog” o 186 barevných stranách za cenu 69 Kč byl vydán v roce 2003. Značka NAZRAN po dvou letech prodeje nabrala vysoké obrátky a dosáhla více než překvapujících čísel co se týče prodeje... Důkaz v podobě 6300 oblečených motorkářů a pouhých 42 reklamací (což činí 0,7%) za dva roky prodeje byl pro nás jasným impulsem nabídnout tuto značku i v hlavním městě. Vznikla proto značková prodejna NAZRAN v Praze, otevřeno bylo oficiálně 16. února 2003.

            

V roce 2004 se zvětšila prodejní plocha v Chlumci nad Cidlinou na 500 m2, což umožnilo rozšíření nabídky značky Nazran a bazarového stání pro 100 motocyklů.

    

1. prosince 2005 byl v Karlovarské otevřen na 1000 m2 prodejní plochy jeden z největších shopů v ČR pro motocyklové příslušenství, doplňky a náhradní díly. Zákazníci z celých Čech nečekali tak velkou nabídku kvalitního zboží za nepražské ceny. Vzorková prodejna Nazran z Koněvovy ulice tak byla nahrazena plnohodnotným shopem, na který byli zvyklí motorkáři z Chlumce nad Cidlinou.

    

Rok poté znamenal největší expanzi plánované prodejní sítě obchodů. Bikers Crown otevřel v roce 2007 hned tři další pobočky: 1. března MOST, 1. května PÍSEK, 1. června LIBEREC.

      

Světová premiéra vlastní značky BIKER byla nastartována na výstavě Intermot v Německu a po ní i na italské výstavě EICMA.

V roce 2008 oficiálně otevřel novou prodejnu v Brně francouzský jezdec MotoGP Randy de Puniet. V témže roce vznikla i další prodejna v Jihlavě. 

      

První pobočka z prodejní sítě BIKERS CROWN v Chlumci nad Cidlinou prošla v roce 2009 rozsáhlou rekonstrukcí, díky níž se mateřská prodejna zvětšila o jedno patro a nyní má necelých 800 m2 prodejní plochy. Ve spodním patře byl nově vybudován servis. Přízemní prostory nabízejí příslušenství a oblečení pro motorkáře, náhradní díly, bazar motocyklů, dětský koutek a odpočinkovou zónu. 

Své výročí slavila společnost Bikers Crown v roce 2010. V rámci oslav desátých narozenin byla pro zákazníky připravena řada akcí, které probíhaly prakticky celou sezónu. Tento rok byl bohužel ovlivněn celosvětovou ekonomickou krizí, která se podepsala i na prodeji motocyklů v Čechách i celé Evropě...

    

V roce 2011 se naše společnost zaměřila především na bezpečnost a viditelnost jezdce. Nově v naší nabídce přibyla řada nových značek motooblečení, bot i helem. V tomto roce jsme také zaokrouhlili počet našich kamenných prodejen na krásných 10, byly totiž otevřeny dvě nové pobočky - v Plzni a Ostravě. 

    

První myšlenka na prodej a export do Evropy se zrodila v roce 2012. Vznikly 3 nové dceřinné značky - Rusty Pistons, Trilobite a MX Agresive, které každým rokem výrazně nabírají na síle a dostávají se i na zahraniční trh. Hned v prvním roce byly všechny tyto značky vystavovány na výstavě INTERMOT v Kolíně nad Rýnem. Mají za sebou celou řadu výstav a akcí, na kterých získaly spoustu nových distributorů, dealerů a nových zákazníků...

        

 

V roce 2015 jsme k našemu 15ti letému výročí sepsali publikaci s podtitulem "Dlouhá cesta za námi, ještě delší před námi", která mapuje historii firmy Bikers Crown, ale hlavně přibližuje čtenáři pohled na současné dění v největší síti motoshopů v ČR.

Kromě historie společnosti je zde sepsána současná strukutra Bikers Crown. Vyrostla nová budova centrálního skladu, ve které se naši vývojáři věnují návrhům a vývoji vlastních značek. Proto je i značná část v knize věnována vlastní výrobě. Expedujeme vlastní značky již do 19 zemí z celého světa.  

Centrální budova Bikers Crown v Chlumci nad Cidlinou 

 

Číst dál...

Zákaznický servis

Kromě profesionálně proškolených prodejců, kteří ochotně poradí a pomohou s výběrem vybavení, nabízíme tyto ne zcela standardní služby:

 • Kupujete novou helmu, bundu nebo kombinézu a máte obavy, že vám při jízdě nebude vyhovovat? Můžete ji otestovat při jízdě na svoji motorce.
 • Potřebujete si půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru? Na každé prodejně Bikers Crown je vám k dipozici přívěsný vozík.
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN máme čisticí stanici na vaše helmy.
 • V případě technických potíží neváhejte oslovit náš personál - zapůjčíme vám nářadí na základní opravy motocyklu.
 • V téměř každém obchodě máme automat na kávu a další nealko nápoje..
 • Před každou prodejnou BIKERS CROWN najdete pohodlné posezení. 

V.I.P. zákazníci Bikers Crown

BIKERS CROWN V.I.P. KARTU může získat každý ze zákazníků BIKERS CROWN! BIKERS CROWN V.I.P. KARTA slouží k uplatnění 5 až 10% slevy na veškerý sortiment zboží. Její majitel je v naší databázi V.I.P. zákazníků, takže má čerstvé informace o slevách, akcích a jiných výhodách.

Jak získat V.I.P. kartu?

Stačí, abyste se zaregistrovali do databáze zákazníků BIKERS CROWN na některé z našich kamenných prodejen. Na prodejně vám potom bude vystavena V.I.P. čekatelská karta a na vaše konto se začnou započítávat jednotlivé nákupy v kamenných prodejnách i vaše internetové objednávky.

BIKERS CROWN V.I.P. čekatelskou motorkářskou kartu získáte automaticky po registraci do databáze zákazníků BIKERS CROWN. Zaregistrovat se můžete na kterékoliv kamenné prodejně vyplněním jednoduchého formuláře nebo elektronicky na našem e-shopu.

U pokladny vám bude vydána karta na vaše jméno. Tuto kartu předkládejte vždy při nákupu zboží! Zboží se vám bude načítat na vaše konto, a jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU s 5% slevou na nákup zboží!

Než dosáhnete této výše, budete samozřejmě dostávat pravidelné informace o zlevněném zboží a další info na váš e-mail formou newsletterů.

Při překročení stanovené částky získáte trvalý nárok na slevu:

 • ƒƒ 35.000 Kč - sleva 5%
 • ƒƒ 50.000 Kč - sleva 7%
 • ƒƒ 100.000 Kč - sleva 10%

Jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU. 

BIKERS CROWN V.I.P. KARTA není časově omezena. Získáním karty můžete v našich obchodech i na e-shopu čerpat slevy od 5 do 10 % po celý život. BIKERS CROWN V.I.P. KARTA se nevztahuje na již zlevněné zboží, na bazar motocyklů a dárkové poukázky, při uplatnění slevy musí mít držitel karty u sebe doklad totožnosti (OP, ŘP, Zbrojní průkaz,...atd.). BIKERS CROWN V.I.P. KARTU uplatníte na všech pobočkách BIKERS CROWN.

 

Další výhody pro držitele BIKERS CROWN V.I.P. KARTY:

 • Přednostní zasílání novinek, akcí a jiných zajímavostí týkající se produtků a služeb Bikers Crown
 • Celoživotní extra slevu 5% - 10% na veškerý skladový sortiment
 • Možnost vypůjčení přívěsného vozíku na motocykl na 24 hodin ZDARMA!
 • Poštovné při nákupu přes e-shop ZDARMA!
 • Doručení zboží na vybranou prodejnu ZDARMA!
 • On-line přístup k historii objednávek z e-shopu Bikers Crown
 • Práce za servis helmy zakoupené v Bikers Crown ZDARMA!
 • Pravidelná servisní kontrola el. airbagu zakoupeného v Bikers Crown ZDARMA!

 

 

Číst dál...

Centrální sklad

V roce 2014 došlo k rozšíření centrálního skladu v Chlumci nad Cidlinou a tím také vzniku nové administrativní budovy.

Do centrálního skladu kamiony pravidelně přiváží zboží od dodavatelů z celého světa.

Zboží je zde efektivně vybalováno zaměstnanci skladu a je dále rozesíláno na jednotlivé kamenné prodejny, maloobchodním a velkoobchodním partnerům z ČR i ze zahraničí. Po vykládce kamionu je zboží překontrolováno, uloženo na přidělená místa a  začíná se expedovat.

Každý den jsou v centrálním skladu přijímány a expedovány zásilky, také je třeba denně vyřizovat desítky objednávek z e-shopu. Spolupracujeme pouze s  ověřenými poskytovateli přepravních služeb.

Každodenní náplní práce zaměstnanců skladu je příprava zboží k dalšímu prodeji, poslední kontrola kvality a následná expedice, údržba skladových prostor. Dále se zde chystá zboží na výstavy a porovnávají se stavy zásob s údaji ve skladovém informačním systému.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it