Vzdělávání zaměstnanců

Bikers Crown spolupracuje se školou managementu Hubbard College, která poskytuje základy, na kterých by měl stát každý dobrý management jakékoliv organizace. Tato instituce se zaměřila na oblast práce s lidmi. Hlavními tématy celého projektu je efektivita, produktivita, vybudování struktury organizace a také řešení krizových situací v oblasti mezilidských vztahů.

Každý pracovník Bikers Crown je na svém postu 100% profesionál. Naším cílem je neustále rostoucí kvalita pracovníků.

Zaměstnanci naší společnosti jsou lidé efektivní a dobře vzdělaní, kteří své funkce plní úplně a dosahují svých stanovených cílů. Naši zaměstnanci jsou pravidelně vzděláváni v nových trendech a technologiích týkajících se motocyklového oblečení, doplňků a příslušenství. Pořádáme školení ve vlastním výukovém centru ve spolupráci s dodavateli a výrobci. Díky tomu jsou naši zaměstnanci školeni jen těmi nejkvalifikovanějšími lidmi.

Stejně důležitý je i firemní poradce, který pravidelně pomáhá managementu společnosti v oblasti získávání nových znalostí a umění orientovat se v neustále se měnících a vyvíjejících trendech trhu a v obchodních strategiích.

Zaměstnáváme navíc vlastní profesionální techniky, kteří se specializují na opravy helem, servis tlumičů a dalších doplňků...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it