Shoei

Značka Shoei představuje prvotřídní japonské ručně vyráběné helmy špičkové úrovně. Při výrobě každého kusu je kladen nejvyšší důraz na perfektní zpracování. Pod nejpřísnějším dohledem se dbá o kvalitu a tím i o Vaši maximální ochranu. Helmy Shoei splňují ty nejpřísnější normy a zajistí Vám to nejvyšší možné bezpečí.

 

PRODUKCE A GARANCE KVALITY

Všechnu naši energii a zaujetí jsme investovali do vývoje produktu, který splňuje všechny náročné specifikace nejnovějších trendů. Následující řádky vysvětlují základní výrobní proces, který zajiš´tuje unikátní kvalitu Shoei helem.

Produkce skořepin helem

Shoei exkluzivně používá vláknem zesílené plasty, které nabízí nejlepší vlastnosti pro výrobce skořepin. Díky mnoholetým zkušenostem a vysoce specializovaným zaměstnancům firma Shoei je v pozici, ve které produkuje skořepiny helem extrémně silné a lehké. Každá skořepina helmy je označená osobně zaměstnancem, který je zopodvědný a tím pádem dává svoje jméno jako záruku kvality.

Laserové řezání

Je to proces, kdy helma získává konečný tvar. Všechny části jsou ořezané laserem, otvory pro plexi a ventilaci jsou vypáleny do skořepiny laserem. Konečně helma je zkontrolována, jestli je ze správného materiálu o správné síle a váze.

Lakování

Většina firem dnes používá automatizovaný nástřik, ale některé oblasti shoei helem jsou stále dělány ručně. Shoei kombinuje ruční práci a automatickou produkci, aby zajistil super kvalitu. Další detaily najdetete pod hlavičkou ruční práce.

Konečné fáze sestavení

Ventilace, těsnění plexi, vnitřní skořepina a vložla jsou sestaveny dohromady s velkou pečlivostí. Helma jde do prodeje pouze po několika bodové inspekci. Striktní dodržování produkčních procesů spolu s kontrolou kvality garantuje stálou vysokou kvalitu výrobků Shoei.

Kompletní nabídku helem SHOEI najdete na našem eshopu ZDE

Více z této kategorie: « Caberg AGV »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it