HJC

BellOd roku 1971 se HJC specializuje výhradně na výrobu motocyklových přileb. S téměř padesátiletou historií se HJC zavazuje poskytovat nejvyšší kvalitu přileb pro motocyklisty v Evropě a po celém světě. Se svými 3 závody - v Číně, Vietmanu a Jižní Korei dodává HJC svoje výrobky do celého světa a patří mezi špičku v technologiích i prodejích. V uplynulých letech, firma HJC vynaložila značné úsilí na vývoj nových technologií a výrobních kapacit. Výsledek tohoto úsilí je impozantní.

S úspěšným zavedením přileb RPHA 10 Plus se svou P.I.M technologií, se HJC stává nejvíce poptávanou značkou v celé Evropě. Její nástupce RPHA 11 je vysoce výkonná sportovní / volnočasová přilba navržená s přispěním Moto GP hvězd Benem Spiesem, Jorgem Lorenzem, Jonasem Folgerem, Andrea Iannonem či Calem Crutchlowem. S jejich pomocí se vyvinula extrémně lehká multikompozitní přilba, jejíž skořepina s P.I.M Plus technologií v sobě kombinuje materiály jako karbon, aramid a skelné vlákno, které zaručují ochranu za jakékoliv situace. Úspěšná a funkční techlogie P.I.M Plus se rozšířila i na touringové a výklopné přilby a vznikla tak celá řada RPHA - sportovní RPHA 11, touringová RPHA 70 se sluneční clonou a pohodlná výklopná přilba RPHA 90.

Kromě bezpečnosti a funkčnosti myslí HJC i na vzhled. Spojením s komiksovou firmou Marvel vznikly jedinečné designy, které byly tak úspěšné, že se firma rozhodla spojit s dalšími společnostmi a v současnosti jsou k dispozici přilby inspirované sérií Star Wars, filmy od společnosti Pixar a nově také DC komiks.

Pro méně náročné uživatele jsou k dispozici integrální polykarbonátové přilby z řad c70, nebo i70, která je nástupcem prodejního hitu IS-17. Z výklopných přileb je na výběr řada c90 a IS-MAX II.

V kategorii otevřených přileb najdeme několik modelů pro použití na různé typy strojů - FG-JET, FG-70s, IS-33 II.

Pro enduro a cross jezdce jsou v nabídce řady přileb i50, FX Cross, CL-MX II a nejvyšší řada RPHA X, vyvinutá s pomocí FMX jezdce Nate Adamse.

S přidáním modelů uvedených výše, je zřejmé, že HJC je nadále značka, která se zajímá o motorkáře po celé Evropě – poskytuje jim bezpečné, pohodlné, kvalitní a stylové helmy.

Kompletní nabídku helem HJC najdete na našem eshopu ZDE

Více z této kategorie: « Nexx Bell »

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it