Kriega

Další značkou v nabízeném sortimentu Bikers Crown jsou velice kvalitní a téměř nezničitelná zavazadla, která jsou určená jak na motorku, tak i pro jezdce. Batohy, vaky, ledvinky a další výrobky anglického výrobce KRIEGA se hodí na všechny typy motocyklů a jsou konstruovány s ohledem na funkci a výkon, neboť ergonomie nošení batohu během jízdy na motocyklu je úplně odlišná oproti běžnému nošení. Výrobci navíc vysoké kvalitě a odolnosti svých produktů věří natolik, že na všechny produkty KRIEGA je poskytována desetiletá záruka!

Kompletní nabídku zavazadel KRIEGA najdete na našem eshopu ZDE

Zakladatelé společnosti Kriega pracovali původně jako návrháři pro jednoho ze světově uznávaných výrobců vysoce kvalitního out-doorového vybavení. Sami jako motorkáři si však brzy uvědomili, že ať utratíte za batoh, co chcete, či ať je jeho kvalita sebelepší, nikdy není opravdu ideální k použití pro jízdu na motocyklu, a to vzhledem ke špatnému rozložení váhy, stabilitě a nevhodně navrženým a při jízdě ne příliš pohodlným popruhům.Všechny zavazadla řady Kriega jsou vyráběny z materiálů a komponentů nejvyšší dostupné kvality, jako například 1000D Cordura, „high grip“ tkanina Toughtek, odrazové panely Schoeller apod.

  • QUADLOC - unikátní 4-bodový upevňovací systém pro pohodlné a bezpečné nošení, zajišťující dobrou stabilitu a rozložení nákladu
  • patentované přezky eliminující volné a ve větru vlající konce popruhů
  • vzdušná „airmesh“ síťovina na zádech a popruzích pro extra pohodlí
  • vysoce viditelné odrazové panely


US-20

Velkým hitem mezi motorkáři je i 100% vodotěsný vak na zadní sedadlo US-20, který je konstruován tak, aby se dal upevnit na většinu sedadel.Ledvinky KRIEGA

Kriega také nabízí dva druhy ledvinek v různých velikostech: R8 (8 litrů) a R3 (3 litry). R8 je rozdělena na 2-litrovou 100% vodotěsnou a 6-litrovou voděodolnou kapsu. Ledvinka R3 představuje jednoduchou vodotěsnou brašničku. 


Všechny výrobky Kriega jsou navrhovány specializovaným týmem nadšenců z Velké Británie, který si klade za cíl vynalézat nová řešení a držet ty nejvyšší standardy funkčnosti a zpracování. V portfoliu Kriega najdeme i množství různých doplňků k níže uvedeným batůžkům a ledvinkám. Např. peněženku, taštičku na nářadí nebo na mobil. Přesvědčte se o kvalitě výrobků Kriega sami, nebudete litovat!

Níže si můžete prohlédnout naskladněné novinky KRIEGA 2017. Kompletní nabídku zavazadel značky KRIEGA si můžete prohlédnout nebo přímo objednat na našem eshopu

Více z této kategorie: « Acebikes Pack´n go »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it