Forcefield

Nejbezpečnější a prodyšné páteřové chrániče. FORCEFIELD je průkopníkem v oblasti technologie měkkých tělových chráničů, výsledkem jeho činnosti je nejlepší ochranný systém na světě. FORCEFIELD Body Armour je vyráběn jako měkký chránič těla více než 20 let. Komfort, každodenní použitelnost , vysoká ochrana i proti nárazům – to jsou klíčové vlastnosti tohoto produktu.

FORCEFIELD TECHNOLOGIE

Trvalo mnoho let než byl vyvinut ten správný materiál, u kterého je v rovnováze měkkost, komfort a nejlepší ochrana proti nárazům. (Tato skutečnost je znovu a znovu potvrzována nezávislými testy). Srdcem výrobků Forcefield je materiál NITREX, který je používán v celém rozsahu produktů. Použitím unikátní receptury kombinované s běžně používaným systémem vrstvení a trojúhelníkovým waflovým vzorkem bylo dosaženo bezkonkurenčního ochranného účinku: FORCEFIELD chrániče absorbují energii nárazu, či úderu, zpomalí ji a rozloží do plochy na menší silové účinky předtím, než je zasaženo Vaše tělo. Je to podobné deformačním zónám u automobilů - ty jsou rovněž konstruovány tak, aby snížily a zpomalily prvotní silové účinky při nárazu a tím ochrání lidi uvnitř auta.

OPAKOVANÝ ÚČINEK 

Vícenásobné, opakované nárazy jsou problémem pro naprostou většinu chráničů na trhu. FORCEFIELD chrániče jsou právě naopak konstruovány tak, aby vydržely mnohonásobné, opakované nárazy. U většiny dostupných chráničů dochází po nárazu k jejich poškození a jsou proto již nadále nepoužitelné.To neplatí pro FORCEFIELD. Během vážných nehod při vysokých rychlostech dochází většinou k několikanásobným opakovaným nárazům.Běžný chránič se nárazem oslabuje. Uživatel naopak potřebujete aby odolal dalším nárazům. FORCEFIELD chránič je však po nehodě nebo po nárazu stejně účinný jako byl na jejím začátku a tím poskytuje nositeli tu nejlepší možnou šanci na ochranu proti zranění. FORCEFIELD chrániče můžete používat několik let a nemusíte muset kupovatnový výrobek jako náhradu za předešlý vystavený nárazům, který již svou ochrannou funkci neplní.

CHARAKTERISTIKA

Chránič Forcefield je měkký, tvarovatelný, vzdušný a minimálně omezující pohyb. Po krátkém nošení se chránič vytvaruje a přizpůsobí tělu nositele – tzn. že vytváří 3D efekt rozměru ve všech směrech. Je ohebný podle potřeb těla a stává se tímto jeho součástí. Nejdůležitější je skutečnost, že v žádném případě nijak neomezuje pohyb uživatele, což je velmi důležité pokud dojde k havárii nebo nárazu. Představte si situaci, kdy používáte helmu,která vám dobře nesedí a při nárazu máte mezeru mezi vnitřním polštářováním helmy a hlavou.Tento volný prostor je velmi nebezpečný a může způsobit další zranění.Většina běžných chráničů má bohužel stejný problém. FORCEFIELD „ sedí „ perfektně, je pohodlný a je součástí těla.

PRODYŠNOST

Každá vrstva je perforovaná tisíci otvory, které zajišťují odvod přebytečného tepla přes oděv ven. Perforace zajišťuje teplotní komfort po celou dobu nošení chrániče.

CE STANDARDY

CE testovací standardy jsou považovány ve světě za nejdůkladnější a nejpřesnější.

CO JE CE TEST ? V PŘÍPADĚ ZÁDOVÉHO CHRÁNIČE

Síla o hodnotě 50 kJ ( jedná se o stejnou sílu v případě, kdy pustíte cihlu z výšky 2m ) je použita na zádový chránič a přenesená energie (to je síla,která zasáhne vaše tělo) je změřena.
CE test – úroveň 1 – je splněn ,pokud je hodnota rovna nebo menší než 18 kN
CE test – úroveň 2 – je splněn ,pokud je hodnota rovna nebo menší než 9 kN
Důležitým bodem, který je potřeba zdůraznit – každá jednotlivá část FORCEFIELD chrániče prochází CE testováním.

CO JE NA NA FORCEFIELD OCEŇOVÁNO PŘI JEHO NOŠENÍ?

Můžete provozovat jakékoliv aktivity a nejste nijak omezováni nepadnoucím a nekomfortním chráničem. Můžete se koncentrovat na prováděné aktivity a ani necítíte, že na sobě máte chránič těla. Nepadnoucí a nekomfortní chránič je totéž jako pár špatně padnoucích bot - také si budete dávat pozor, abyste je nenosili. Jsme přesvědčeni, že jakýkoliv náš výrobek dobře padne a vy jej budete rádi nosit po dlouhou dobu.

 

Kompletní nabídku chráničů FORCEFIELD najdete na našem eshopu ZDE

Navštivte oficiální webové stránky výrobce chráničů Forcefield na adrese: www.forcefieldbodyarmour.com

Více z této kategorie: « Nazran Rusty Pistons »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it